İhtiyacınız Olan Mesajı Almak İçin Bir Kabuk Seçin

Bu üç deniz kabuğuna bir göz atın ve sizi en çok çeken birini seçin!

Bir Kabuk Seçin

İhtiyacınız Olan Mesajı Almak İçin Bir Kabuk Seçin
1.Kabuğu Seçtiniz
Bu kabuğun içeriden görünüşte güçlü farklılıkları vardır. Orada bir canlının yaşadığına inanmak çok zor. Bu kabuğu seçtiyseniz, fırtınalardan sağ çıktınız, artık çok daha güçlü, akıllı ve tecrübelisiniz demektir. Bundan sonra yara izleriniz var ve sonsuza kadar kalacaklar. Hassas ve kibarsınız. Negatif insanların yanında olmayı zor buluyorsunuz ve ince doğanızı korumak için onlarla geçirdiğiniz zamanı sınırlamanız gerekiyor. Negatif insanlardan tamamen kaçınmak her zaman mümkün değildir, çünkü Bir aile üyesi, meslektaş veya müşteri olabilir. Bu durumda, koruyucu bir ritüel kullanın, örneğin, kendinizi beyaz bir ışık kozasında hayal edin, meleklerden sizi korumalarını isteyin. Meleklerin sizi sevdiğini ve enerjinizi koruyabilmenizi istediklerini bilin. Enerjinizi tazelemek ve yenilemek için kendinize yeterli zamanınız olduğundan emin olun.
2.Kabuğu Seçtiniz
Bu kabuğun dış tarafı içeriden daha yumuşaktır. Güneş ışınlarına benzer şekilde tabandan yukarıya doğru genişleyen sırtlara sahiptir. Ve bu kabuk gibi, temas kurduğunuz kişiye ışık yayarsınız. İnsanlara çok fazla şey vererek gücenmemeyi öğrenmelisiniz. Zaman zaman hayır demeyi öğrenin. Bu, bu ışığı yaymayı bırakmanız gerektiği anlamına gelmez, sadece ihtiyaçlarınızın farkında olun ve kişisel sınırlar koyun. Almanın vermek kadar önemli olduğunu anlamalısınız - bu dengenin anahtarıdır. Aksi takdirde, genellikle stres veya endişe altında olursunuz. Her şeyde bir organizasyona sahip olmaktan hoşlanıyorsunuz, katı bir yapıya sahipsiniz. Size göre her şey açıkça organize edilmeli. Ancak her şeyin her zaman mükemmel olmadığının farkında olmalısınız. Hayatın akışını takip etmeyi öğrenin.
3.Kabuğu Seçtiniz
Bu kabuk pürüzsüz ve dışı güzel bir desene sahip. Kabukta hemen görünmeyen küçük bir çatlak var. İçinde dişler var, sanki «evimden uzak dur»diye uyarıyor. Bu kabuğu seçtiyseniz, artık ihtiyacınız olmayan şeyleri bırakmanın zamanı gelmiştir. Harekete geçerseniz çok şey değiştirebilirsiniz. Bu sadece sizin yapabileceğiniz bir seçimdir - bunu sizden daha iyi kimse yapamaz. Başkalarının hayatınızı kontrol etmesine izin verdiğinizde, onlara hayatınıza müdahale etme fırsatı verirsiniz. Bunun yerine kontrolü ele alın ve hayal ettiğiniz hayatı yaratın. Çocukluk deneyimlerine dayanan bazı sınırlayıcı inançların kaldırılması gerekebilir. Belki ilerlemek ve hak ettiğiniz hayatı oluşturmak için geçmişi bırakıp affetmeniz gerekiyor.