Yüzünüzün Şekli Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Söyler.

2D1A651500000578-0-image-a-20_14440323666391-1-1.jpg

Yüz şeklinizin kişiliğiniz hakkında çok şey söyleyebileceğini biliyor muydunuz? Bazı insanlar yüzlerini hayatını devam ettirmek için eğitiyor. Bazı insanlar ise yüzlerini güvenlik sektöründe iş bulmak için kullanıyor. Yüz okuma teknikleri 3.000 yıl kadar eskidir. Yüzünüz sadece karakterinizi ortaya çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda hayata karşı tutumunuzu anlatır.

 1. Yüz Şeklinizi Seçin

Yüzünüzün Şekli Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Söyler.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Pırlanta veya Üçgen Yüz Şekil

  Bu yüz şekline “armut şekli” de denir. Bu yüz şeklinde, yüz çenede geniş ve alına doğru daralıyor. Kemikli ve köşeli bir yüz şeklidir. Herkesçe bilinen, çok tanıdık bir yüz şekli değildir. 

  Üçgen yüz şekilli bir kişi her zaman sorumluluk sahibidir. Alın daraldıkça kişi daha fazla başkalarını kontrol etme isteğine sahip oluyor. Bununla birlikte bu yüz şekline sahip insanlar, son derece başarılıdır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Kalp Şekilli Yüz

  Bu yüz şekline sahip kişilerin, alınları çok geniş ve sivri uçludur. Bu insanlar güçlü bir kişisel güce sahiptirler. Çok dikkat çeken kişilikleri vardır. 

  Bu kişilerin son derece yaratıcı ve sezgisel güce sahip oldukları da söyleniyor. Bu insanlar saldırgan olabilirler. Ancak bu saldırganlık bazen bir kişilik dönüşümü olabilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Oval Şekilli Yüz

  Bu en çok karşılaşılan yüz şekillerinden biridir. Yüzünüz alında genişse ve giderek çeneye doğru hafifçe eğilirse oval bir şekle sahip olursunuz. Oval bir şekle sahip insanlar çok diplomatik kişiliğe sahip insanlardır. 

  Herkese karşı çok samimidirler. Fakat bu kişiliğe sahip insanların olumsuz tarafı, başkalarını hoşnut etmeye odaklanıp, doğru şeyleri sürekli vurgulayarak insanları endişelendirmeleridir. Bu kişiler başkaları tarafından övülmekten hoşlanırlar.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Uzun Yüz Şekli

  Uzun yüz şeklinde, yüz fazlaca uzundur. Bu yüz şekline sahip kişilerin, alınları çeneye kadar uzanır ve belirgin bir çeneye sahiptirler. Bu insanlar sert bir kişiliğe sahiptirler. Her şeyin yoluna girmesi için çok çaba sarf ederler. 

  Bu kişiler çok mükemmeliyetçilerdir. Bu yüzden bu insanlar, çok detay odaklıdırlar. Her konuda en iyi  sonuçları verirler ve iletişim halindeyken çok nettirler. Ancak birisi bu kişiler üzerinde baskı kurmaya kalkarsa, çok kaba biri olabilirler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Kare Şekilli Yüz

  Kare yüzler, geniş açılı çeneler ve geniş bir saç çizgisi ile karakterizedir. Bu yüz şekline sahip insanların, çok belirgin elmacık kemikleri, saç çizgisi ve çeneleri vardır (Örneğin; Angelina Jolie). 

  Kare yüzlü insanlar yaklaşımlarında çok esprili ve analitiktirler. Çok dayanıklı kişilikleri vardır ve çoğu kez önemli projelerde yer alırlar. Genelliklede bu kişiler her konuda başarıya ulaşırlar.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Pırlanta veya Üçgen Yüz Şekil

  Bu yüz şekline “armut şekli” de denir. Bu yüz şeklinde, yüz çenede geniş ve alına doğru daralıyor. Kemikli ve köşeli bir yüz şeklidir. Herkesçe bilinen, çok tanıdık bir yüz şekli değildir. Üçgen yüz şekilli bir kişi her zaman sorumluluk sahibidir. Alın daraldıkça kişi daha fazla başkalarını kontrol etme isteğine sahip oluyor. Bununla birlikte bu yüz şekline sahip insanlar, son derece başarılıdır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın