Seçtiğin Mum Kişiliğinin Önemli Yönlerini Ortaya Çıkaracak

Mum yakmak, çevreyi dekore etmenin ve uyumlu hale getirmenin etkili bir yoludur, ancak aynı zamanda meditasyonda, görselleştirmede veya çeşitli ritüellerde çok faydalı olabilirler, çünkü ateş çok eski zamanlardan beri bazı şeylerin derin dönüşümü ve yenilenmesi ile ilişkilendirilmiştir.

Resimdeki 6 muma dikkatlice bir bak ve beğenine uygun olanı seç.

Bir Mum Seç

Seçtiğin Mum Kişiliğinin Önemli Yönlerini Ortaya Çıkaracak
Kırmızı Mumu Seçtin
Bolluk ve duyguların mumunu seçtin. Seni en iyi tanımlayan kelimeler: romantik, hassas ve huysuzdur. Hayatın ve dünyan hakkında derin bir anlayışa sahip olmayı özlüyorsun, bu da seni harika bir okuyucu ve bilgi arayıcı yapıyor. Karşılaştığın en büyük zorluklardan biri, insanların iyi niyetlerine güvenmektir, çünkü dünyanın seni seven insanlarla dolu olduğunu kabul ettiğinde, sevgi ve işbirliği enerjisinin büyük bir güçle tezahür etmesine izin veriyorsun.
Altın Mumu Seçtin
Huzur ve sükunet mumunu seçtin. Kendi dünyanda ve sevdiklerinin dünyasında her şeyden çok huzur ve esenlik isteyen samimi ve dingin bir insansın. Bazen değişiklik yaratmanın gerekliliğini düşünsen de, bunlara karşı belirli bir direncin olabilir, çünkü bilinenler karşısında RAHATLIK hissedersin ve işte en büyük zorluğun tam da bu noktada yatmaktadır. Konfor alanının ötesinde harika şeylerin olduğu sihirli bir alan olduğunu ve korkularınla yüzleştiğinde ve kendine yeni olasılık alanlarını keşfetme fırsatı verdiğinde, dünyanın daha mutlu olmasına izin verdiğini unutma.
Yeşil Mumu Seçtin
Neşe ve iyimserlik mumunu seçtin. Her zaman olayların iyi tarafını görmeye çalışan yaratıcı, maceracı, meraklı ve hevesli bir insansın. Büyük bir kararlılık, güç ve karakterle istediğin şeyin peşinden gidersin ve bir şey istediğinde, gerçek olana kadar seni durduracak kimse yoktur. Asıl zorluk, sabır armağanını elde etmektir, yani acele etsen bile hayatın ritminden daha hızlı gidemeyeceğini anlamaktır. Bu, gerçekten sana ait olan ve tüm harika şeylerin gerçekleştiği tek şey olan şimdiki zamandan daha fazla keyif almana yardımcı olacaktır.
Sarı Mumu Seçtin
Farkındalık ve anlayış mumunu seçtin. Sevecen, sevgi dolu, şefkatli bir insan olarak ve başkalarına yardım etmeye yönelik harika bir yönelimle karakterize edilirsin. Asıl zorluğun, hayatında bir denge kurmaktır, çünkü hizmet etme ihtiyacın çoğu zaman kendi refahını bile riske atmana neden olur. Bu nedenle, zamanını ve dikkatini ihtiyaçlarına ayır, çünkü yalnızca iyi olduğunda diğer insanları gerçekten ve etkili bir şekilde destekleyebilirsin.
Beyaz Mumu Seçtin
Zafer ve refah mumunu seçtin. Ne istediğini ve bunu elde etmek için ne yapması gerektiğini bilen, sonuç odaklı, kararlı bir kişi olarak karakterize edilirsin. Bu nitelikler çoğu zaman lehine çalışır, ancak asıl zorluk aynı zamanda ortaya çıkar: yerine getirilmemiş bir amaç muhtemelen cesaretini kıracağı ve hatta seni felç edeceği için hayal kırıklığına karşı toleransını artırmak. Tüm girişimlerinin başarılı olduğunu, ancak bazen kazandığını, bazen öğrendiğini kabul ettiğinde, hayatın daha basit ve daha mutlu olacaktır.
Mavi Mumu Seçtin
Onur ve sadakat mumunu seçtin. Başkalarını koşulsuz olarak destekleme konusundaki dürüst ilgin, sevdiklerine ve fikirlerine olan bağlılığın ile karakterize edilirsin. Gelecek hakkında çok fazla düşünmeye meyillisin, bu yüzden sonunda kendini aşırı temkinli ve savunmacı davranırken bulabilirsin. Asıl dinlenmen, anın tadını daha çok çıkarmaktır, çünkü endişen birçok kez harika anlar yaşama fırsatını elinden almıştır.

Share your Results: