Bir Manzara Seç Ve Mevcut Bir Sorunu Nasıl Çözeceğini Keşfet


Doğanın bize iyi geldiğini biliyoruz, bizi daha sakin ve daha az endişeli hissettiriyor. Doğada nasıl zaman geçirdiğin, fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığının ne kadar fayda sağlayacağını etkileyebilir.

Sana doğrudan bilinçaltına hitap edecek basit bir psikolojik test sunuyoruz. Mevcut bir yaşam durumunda nasıl davranacağını ve mevcut sorunları çözmek için hangi eylemleri yapman gerektiğini anlayacaksın.

Dikkatini en çok çeken manzarayı seç ve mevcut bir sorunu nasıl çözeceğini keşfet.

Bir Manzara Seç

Bir Manzara Seç Ve Mevcut Bir Sorunu Nasıl Çözeceğini Keşfet
1.Manzarayı Seçtin
Rahatlaman ve sorunu bir kenara bırakman gerekir. Acil sorunlar üzerinde düşünme veya kendine eziyet etme: çözüm zaten yakın. Bekleme modunu etkinleştir ve akışa devam et. Yaptığın her şey aleyhine çalışacak. Müdahalenden sonra durum daha da kötüleşebilir.
2.Manzarayı Seçtin
Mevcut sorununun çözümü hemen köşede. Ayrıca etkinliğin sonucu adresinde netleşecektir. Belki de aklına bile gelmeyen bir hediyeyi bekliyorsun. Küçük bir tavsiye: Planlarından kimseye bahsetme.
3.Manzarayı Seçtin
Etrafında seni arkadan bıçaklayacak anı bekleyen kıskanç insanlar olup olmadığını görmek için etrafına dikkatlice bak. Sessiz ol, eylemlerini açıklama. Her şey istediğin gibi gidebilir ve göz kırpacak zamanın olmaz. Bu arada, başkalarından onay ve yardım istememelisin, kesinlikle sana yardımcı olmayacaklar.
4.Manzarayı Seçtin
Sen kendin ne istediğini bilmiyorsun. Açıkça formüle edilmiş bir dileğin yok. Oturup, bazı sorunları çözmene yardımcı olacak adım adım bir plan yazmalısın. Her şeyi değerlendirmeli ve nerede yanlış hesap yaptığını anlamalısın. Çözüm yakınlarda bir yerde, yakında parmaklarının ucunda olacak.
5.Manzarayı Seçtin
Senin durumunda, sorunun çözülmesine yardımcı olmak için kararlı eylem gereklidir. Denizin gelgitini beklemek gerekli değildir. Harekete geçmelisin, ailenden ve arkadaşlarından tavsiye iste, belki sana yardımcı olurlar.
6.Manzarayı Seçtin
Rahat olmadığın hissi seni terk etmiyor. Belki bu doğrudur! Belki sorununun çözümü, tamamen vazgeçmen gerektiğidir, ama belki bu hiç sorun değildir. Durumu dikkatlice analiz et, artıları ve eksileri tart.

Share your Results:

Bir Manzara Seç Ve Mevcut Bir Sorunu Nasıl Çözeceğini Keşfet

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı