Bir Melek Kartı Seçin ve Başmeleklerin Size Gönderdiği Mesajı Okuyun

LL-1.jpg

Şu anda hangi melek kartı sizi çağırıyor.Birini seçin ve sizin için gelen mesajı okuyun.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Bir Melek Kartı Seçin ve Başmeleklerin Size Gönderdiği Mesajı Okuyun

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Melek Kartını Seçtiniz

  Başmelek Raphael - Sağlık ve sevgi mesajı getiriyor.

  Başmelek Raphael size, fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığın sırrının, geçmişte pişmanlık duymadan, gelecekten endişe duymadan yaşamakta ve hayali problemlerden kaçınarak ve şimdiki anla tam ve yoğun bir şekilde bağlantı kurduğuna dair hatırlatmak için geliyor. Bugünkü davetiniz, gereksiz olan yüklerden, sağlıklı olmayan her şeyden ve ilerlemenizi engelleyen durumlardan kurtulmaktır. Bu hayatınızı ve mutluluğunuzu geliştirmek için iyi bir yoldur.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Melek Kartını Seçtiniz

  Başmelek Uriel - Bir refah mesajı getirir.

  Başmelek Uriel, size bolluk dolu bir dünyada yaşadığımızı ve kendini yaşamınızda ortaya çıkarırsa, kendinize bolluktan layık bir insanı ve her şeyin iyi olduğunu düşünmeniz için gelir.

  İnançlarınız gerçeğinizi inşa eder, kollarınızla açık bir şekilde kabul edin, iyi olan herşeyi hak ettiğinizi evrenin ve temsilcilerinin size vermek istediği her şeye şükranla karşılamaya hazır olduğunuzu onaylayın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Melek Kartını Seçtiniz

  Başmelek Michael - Bir güç ve koruma mesajı getirir.

  Son birkaç gün içinde bir noktada kendinizi yalnız hissettiğinizi veya insanların sizi tam olarak anlayamadığını düşünebilirsiniz. Bugün Başmelek senin asla yalnız olmadığını ve her üzüntü için bir neşe olduğunu, her rüya için bir hedef ve her savaş için bir zafer olduğunu söylemek için burada. Meydan okuma ve bağlılığınız ilerlemektir ve bazen neşemizi kaybedebiliriz, ama inancımızı asla kaybedemeyiz, çünkü daha iyi günlere mutlaka ulaşırız.  Sonuçlarınızı Paylaşın