İlk Önce Hangi Figürü Gördün? En Büyük Korkularınız Acığa Çıkacak.

maxresdefault-4.jpg

Bir kişinin dünya görüşü karakteri ile ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır. Çevremizde ya da statik bir resim üzerinde fark ettiğimiz şey, alışkanlıklarımız, arzularımız ve hatta gizli korkularımız hakkında çok şey söyleyebilir.

 1. Bu resimde gördüğünüz ilk figür nedir?

  1. ÇOCUK
  2. ELMA
  3. KAFA TASI
  4. ÖRÜMCEK
  5. PALYAÇO

İlk Önce Hangi Figürü Gördün? En Büyük Korkularınız Acığa Çıkacak.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  ELMA GÖRDÜN

  Birçok eski gelenekte bir elma vermek - sevmek itiraf etmektir. Çünkü farklı kültürlerde kırmızı elma sevgiyi ve tutkuyu simgeliyor. Bu sembole dikkat ederseniz, o zaman, büyük olasılıkla, derinden romantik deneyimler ve hislerinin karşılığı olmayacağından korkuyorlar. Belki de kalbinizi sevgilinize açmak ve gerçeği bulmak her zaman doğrudur.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  ÇOCUK GÖRDÜN

  Çocuklar sadeliğin, samimiyetin ve masumiyetin somut örneğidir. Çocuğun illüstrasyon merkezinde görünce, onu “içsel çocuk” dan dolayı fark ettin. Belki de yıllardır hissettiğiniz çocukluk kaygılarınızı hatırladınız. Akrabalarından birisine hakaret, artan bir şüphe veya güvensizlik duygusu olabilir. Her durumda, bu kaygılardan kurtulmayı düşünmenin zamanı geldi.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  PALYAÇO GÖRDÜN

  Kapının her iki tarafında bulunan birkaç palyaçoyu fark ettiniz, karakterinizin ikiliği hakkında konuşuyorsunuz ve bu da, ruh halinizin ve iç çelişkilerinizin sık sık değiştiği anlamına geliyor. Böyle öngörülemezlik çoğu zaman bir engel olur - zaman zaman neler olup bittiğine tepki vermezsiniz. Açıkçası, bu belirsizlik sizi korkutuyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  KAFA TASI GÖRDÜN

  Resimde optik bir yanılsama var ve eğer kafatasını hemen gördüyseniz, o zaman senin hakkında çok şey söylüyor. Görünüşe göre, ölümden korkuyorsunuz ve sık sık bunu düşünürsünüz - bu korku sevilen birinin kaybından kaynaklanması mümkündür. 

  Panik ataklar yaşayabilirsiniz. Elbette, deneyimlerinizin ölümle ilgili olduğu kesin değildir, fakat onların kaynağında açıkça bir başarısızlık tehdidi görürsünüz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  ÖRÜMCEK GÖRDÜN

  Binlerce yıldır, örümcek, yıkımın sembolü olarak bilinir. Eğer dikkatiniz ondan etkilendiyse hayatınızda zor bir durum var demektir. Üstünüzde belirli bir tehdit var ve  gerginlik halindesiniz ve bu sorunu olumlu bir şekilde çözemeyeceğinizden korkuyorsunuz

  Sonuçlarınızı Paylaşın