Bir Taş Seç Ve Önümüzdeki Birkaç Ay İçin Bir Mesaj Al

Kuvars kristalleri her türlü alanda inanılmaz derecede uzun bir kullanım geçmişine sahiptirler.Tüm kıtalardaki kültürler için önemli oldukları kadar, ametist gibi son derece değerli olanlar da dahil olmak üzere diğer birçok kristalin temelini oluşturmuşlardır.

Bu günlerde herkes yoğun enerjilerin etkilerini hissediyor ve bu enerjik etkilerle süper hassas ve alıngan olduğunu söyleyebilirsin.

Bütün bunlarla birlikte, bazı rehberlik için kuvarsa dönmek yararlıdır. Önümüzdeki birkaç ay için ne mesaj getirdiğini merak ediyorsan, en çok beğendiğin birini seç.

Bir Taş Seç

Bir Taş Seç Ve Önümüzdeki Birkaç Ay İçin Bir Mesaj Al
1.Taşı Seçtin
İşler hızla ilerliyor, yeni hedefler ve niyetler belirleme zamanı!Hayat hızla ilerliyor ve görünüşe göre işler sonunda ivme kazanıyor, bu da hayatının bu yeni bölümü için yeni hedefler belirlemenin tam zamanının geldiğini gösteriyor.Kalbinin gerçekten ne istediğini hesaplayarak başla.Seni mutlu eden şeyleri yaz. Sonuçlar anlık olmasa da, düşüncelerini doğrudan gökyüzüne ateş eden bir bumerang olarak düşün.Geri dönmelerini beklerken, düşüncelerini ve niyetlerini olumlu yönde belirlemeye devam et. Evrenden gelen mesaj açık, niyetlerini şimdi belirle çünkü teslim edilecekler!
2.Taşı Seçtin
Geçmişi bırakmanın zamanı geldi. Çoğumuz şimdi yerine önceye hapsolmuş durumdayız.Yas tutmak ve iyileşmek için kendine zaman tanımak önemli olsa da, aynı eski hikayeleri tekrar tekrar anlatmanın hiçbir faydası yoktur.Geçmişi olduğu yerde bırak ve şimdi ileriye bak. Seni şimdiki anı eline almaya ve elinden geleni yapmaya çağırıyorlar.Geleceği değiştirmek için güç senin elinde ve bunu yapabilmenin tek yolu bilincini şimdiki ana kaydırmaktır. Geçmişi serbest bırakmak için, onu bir kağıda dökmeyi veya bir arkadaşına güvenmeyi dene, eski duyguları yeniden yönlendirmek için kendine son bir şans ver ve sonra onları bırak. Bunu yapana kadar ilerleyemezsin.
3.Taşı Seçtin
Sınırlar, bilinçli olarak ve yönlendirilmiş bir niyetle inşa edildiyse kötü bir şey değildir. Bazı sınırlamaları yerine getirmenin zamanı geldi, çünkü büyük bir bölümün dağılmış durumda!Net sınırlara sahip olarak, hayata biraz yapı ve rehberlik verirsin, bu da şu anda tam olarak odaklanman gereken şeydir.Planlamayacağın şeyler için sorumluluk almaya odaklanmalı ve artık yüksek amacına hizmet etmeyen insanlar ve durumlar arasında zamanını ve enerjini boşa harcamayı bırakmalısın.Bir envanter almanın zamanı geldi, kulağa ürkütücü gelse de, şu anda en büyük müttefikin olacak. Ayrıca evi temizlemek ve dağınıklığı azaltmak için mükemmel bir zaman.
4.Taşı Seçtin
Çevrendekilerle, kendinle ve doğayla bağlantı kurma zamanı.Yalnız değilsin, Evrenin büyük ağının bir parçasısın ve her şeyin, bitkinin, hayvanın veya başka bir şeyin daha büyük bir güçle birbirine bağlı olduğunu hatırlamalısın.Hissedebilirsin, hatta bazen görebilirsin, ama şimdi onu uygulamaya koymanın zamanı geldi.Takmakta olduğun maskeyi çıkar ve kendine gerçek bir bağlantı kurma izni ver. Kendinle başla ve sonra dışarıyı keşfet. Bitkilerle ve hayvanlarla bağlantı kurarsan, sonunda başkalarıyla gerçek bir bağlantı kurmaya hazır olacaksın.İlişkinde veya işte sorunların varsa, büyük olasılıkla tek yapman gereken bağlantı kurmaktır. Olaylara onların bakış açısından bakmaya çalış.Egondan çık, bilince gel ve kendine sor, en yüksek iyiyi elde etmek için bu durumla nasıl bağlantı kurabilirim?

Share your Results: