Özel Bir Mesaj Almak İçin Kristallerden Birini Seç

Kristalleri kullanmak, ilişkileri geliştirmek ve güçlendirmek için harika bir yol olabilir. Resimdeki kristallerden birini seç ve sana özel mesajını al.

Bir Kristal Seç

Özel Bir Mesaj Almak İçin Kristallerden Birini Seç
Mor Renkli Kristali Seçtin
Ametist ruhsal bilinci geliştirir; yüksek seviyelerine ulaşmaya yardımcı olur. Sezgiyi açar, Auranı temizler ve korur.Mesajın: Kontrolün dışındaki diğer insanların streslerinin enerjini boşaltmasına izin veriyorsun ve etkilerini hem fiziksel, hem zihinsel hem de kendi içinde hissediyorsun. Eğlenmek ve enerjini aydınlatmak için kendine biraz zaman ayır.
Mavi Renkli Kristali Seçtin
Safir, değişen bilinç durumlarını ve derin meditasyon hallerini destekler; bilincin artmasına yardımcı olur; iç ve dış seyahatleri kolaylaştırır.Mesajın: öğrenme aşamasındasın. Hayatında olan her şeyin bir nedeni var. Endişelenme, doğru zamanda herşey yoluna girecek. Maskeler düşecek ve gerçek yüzler ortaya çıkacak. Bu, hayatındaki bazı ilişkilerin sona erdiği anlamına gelir, ancak bu senin için iyidir. Her şey yerine oturuyor, ancak bunun olması için önce kendine inanman gerekiyor. Lütfen sürece güven.
Kırmızı Renkli Kristali Seçtin
Yakut içsel güç getirir ve duygusal yükleri hafifletmeye yardımcı olur.Mesajın: Evrenin bugün sana gönderdiği işaretlere dikkat et. Yolunda tüyler mi var, şu anki durumun için gerçek olan güzel bir radyo şarkısı mı yoksa eski bir arkadaşından sana bir zamanlar ne olduğunu hatırlatan ve sana yararlı tavsiyeler veren bir telefon mu geliyor? Son zamanlarda kafan karıştı ve tavsiye istedin, işte burada! Dikkatini vermek için sadece gözlerini ve kalbini açarsan, bu mesajlar sana doğru yönde yardımcı olabilir. İşaretler bugün geliyor, bu yüzden onlara bir göz at ve takip et!

Share your Results: