Özel Bir Mesaj Almak İçin Kristallerden Birini Seç


Kristalleri kullanmak, ilişkileri geliştirmek ve güçlendirmek için harika bir yol olabilir. Resimdeki kristallerden birini seç ve sana özel mesajını al.

Bir Kristal Seç

Özel Bir Mesaj Almak İçin Kristallerden Birini Seç
Mor Renkli Kristali Seçtin
Ametist ruhsal bilinci geliştirir; yüksek seviyelerine ulaşmaya yardımcı olur. Sezgiyi açar, Auranı temizler ve korur. Mesajın: Kontrolün dışındaki diğer insanların streslerinin enerjini boşaltmasına izin veriyorsun ve etkilerini hem fiziksel, hem zihinsel hem de kendi içinde hissediyorsun. Eğlenmek ve enerjini aydınlatmak için kendine biraz zaman ayır.
Mavi Renkli Kristali Seçtin
Safir, değişen bilinç durumlarını ve derin meditasyon hallerini destekler; bilincin artmasına yardımcı olur; iç ve dış seyahatleri kolaylaştırır. Mesajın: öğrenme aşamasındasın. Hayatında olan her şeyin bir nedeni var. Endişelenme, doğru zamanda herşey yoluna girecek. Maskeler düşecek ve gerçek yüzler ortaya çıkacak. Bu, hayatındaki bazı ilişkilerin sona erdiği anlamına gelir, ancak bu senin için iyidir. Her şey yerine oturuyor, ancak bunun olması için önce kendine inanman gerekiyor. Lütfen sürece güven.
Kırmızı Renkli Kristali Seçtin
Yakut içsel güç getirir ve duygusal yükleri hafifletmeye yardımcı olur. Mesajın: Evrenin bugün sana gönderdiği işaretlere dikkat et. Yolunda tüyler mi var, şu anki durumun için gerçek olan güzel bir radyo şarkısı mı yoksa eski bir arkadaşından sana bir zamanlar ne olduğunu hatırlatan ve sana yararlı tavsiyeler veren bir telefon mu geliyor? Son zamanlarda kafan karıştı ve tavsiye istedin, işte burada! Dikkatini vermek için sadece gözlerini ve kalbini açarsan, bu mesajlar sana doğru yönde yardımcı olabilir. İşaretler bugün geliyor, bu yüzden onlara bir göz at ve takip et!

Share your Results:

Özel Bir Mesaj Almak İçin Kristallerden Birini Seç

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı