Bir Sembol Seç Ve Manevi Tavsiyeni Al


Huzur ve ruhsal teselli için birkaç söze mi ihtiyacın var? Bir sembol seç ve tavsiyeni al.

Binlerce yıldır insanlar, derin değerleri, fikirleri ve kavramları iletmek için semboller kullandılar. Semboller kelimeler gerektirmez, ancak çok şey söylerler.

Semboller sadece iletişim kurmanın güçlü yolları değil, aynı zamanda son derece kişiseldir.

Belirli bir sembole çekilebilirsin çünkü o senin içindeki derin bir şeyden bahsediyor. Doğru sembol, inançlarını pekiştirebilir, zor zamanlarda sana güç verebilir veya sakinlik ve huzur aramanı hatırlatabilir.

Sana en çok huzuru verdiğini düşündüğün bir sembolü seç. Seçimin, yaşamın için bir barış ve ruhsal rahatlık mesajı saklıyor.

Bir Sembol Seç

Bir Sembol Seç Ve Manevi Tavsiyeni Al
1.Sembolü Seçtin
'Savaşların konusunda seçici ol. Çoğu zaman, barış içinde olmak haklı olmaktan daha iyidir.' Tartışmayı, bakış açını göstermeyi ve bazı durumlarda sana karşıt görüşler ifade eden insanlarla yüzleşmeyi seven birisin. Bu seni, sana dayatılan her şeyi kabul etmeyen güçlü bir kişilik olarak nitelendirse de, bazı anlarda huzuruna mal olabilir ve sana çok zarar verebilir. Yüzleşmeyi seçtiğin savaşlar konusunda çok dikkatli ol. Çoğu zaman, zafer avantajı, dövüşün tüm duygusal stresini telafi etmez ve günün sonunda, kafanın huzur içinde dinlenmesi, başka birine karşı 5 dakikalık zaferden çok daha iyidir.
2.Sembolü Seçtin
Mevcut realiteni düşün. Huzurunu tamamen ortadan kaldırdığını düşündüğün, ancak çok çeşitli nedenlerle onu sürdürmekte ısrar ettiğin bir durum veya ilişki var mı? Belki de yapabileceğin en iyi şey önceliklerini yeniden düşünmektir. Huzuruna mal olan her şey çok pahalıdır. Sadece hoşgörebileceğin değil, zevk alabileceğin bir gerçekliği hak ediyorsun. Hayatını mutsuz ve durgun hale getiren her şeyden kendini kurtar. Şimdi canını yakabilir, ancak gelecekte gerçek mutluluğunun kapılarını açacaktır.
3.Sembolü Seçtin
'Gerçek barış, her şeyin gerçekleştiğini anlamaktan gelir.' Bu hayatta hiçbir şey sonsuz değildir, her şeyin bir sonu vardır, iyiler ve kötüler. Ancak bunu anladığımızda gerçek bir barış yaşayabiliriz, çünkü bazı şeylerin kontrolümüz dışında olduğunu ve her şeyden önce her şeyin tadını çıkarmamız gerektiğini kabul ederiz. Karşılaştığın kötü şeylere takılıp kalma ya da sakinleşecek kadar güzel zamanlara alışma. Aradığın huzuru bulmak için hayatın evrelerini anla ve onlarla birlikte akmayı öğren.

Share your Results:

Bir Sembol Seç Ve Manevi Tavsiyeni Al

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı