Bir Resim Seç Ve İç Enerji Seviyeni Keşfet

Hayatımız kaçınılmaz olarak olumlu ve olumsuz olaylarla karakterize edilir; Pozitifler bize yük, motivasyon, yaşama arzusu verir. Olumsuzluklar ise bizi yalnızlaştırır, zayıflatır, hedeflerimizi gözden kaçırmamıza neden olur.

Elbette hepimiz, öznel ve sezgisel olarak, depresyonda veya enerjik olmanın ne anlama geldiğini veya bir yerin nasıl az çok enerjiyle dolu olabileceğini biliyoruz.

Bilinçsizce taşıdığımız zihinsel çağrışımların, karakterimizle ilgili pek çok şeyi, özellikle de en gizli yönlerini ortaya çıkardığını biliyoruz. Bugün sana enerji akışlarına odaklanacağın psikolojik bir test sunuyoruz.

Resimlere bak ve dikkatini en çok çeken enerjiyi seç.

Bir Resim Seç

Bir Resim Seç Ve İç Enerji Seviyeni Keşfet
1.Resmi Seçtin
Seçiminden çıkan şey, gerçekten sürekli bir enerji kaynağı olduğundur. Her zaman pozitifsin ve iyimsersin. Bardağın her zaman yarısı dolu. Bunun nedeni, çok sağlam bir temele sahip olmandır, beklenmedik şeyler seni pek istikrarsızlaştırmaz. Enerjini nasıl boşa harcamayacağını bilirsin: bu seni çok yönlü ve hırslı bir insan yapar.Her şeyin olumlu tarafını görmeyi seviyorsun; Bu, senin için hayatın sadece pembe ve çiçekli olduğu anlamına gelmez, ancak doğru yönde alırsan dikenlerle yaşayabileceğin anlamına gelir.
2.Resmi Seçtin
Seçiminden çıkan şey aşırı dengedir. İhtiyacın olduğunda nasıl rezerve edileceğini biliyorsun. Asla abartmıyorsun, her zaman mesafeni korumayı biliyorsun. Her zaman her şey kontrolün altında.Her şeyi en ince ayrıntısına kadar değerlendirerek planlamayı seviyorsun. Sen metodik, dakik, düzenli ve sağduyulusun. Asla aceleci kararlar vermezsin, bunun yerine tüm artıları ve eksileri dikkatlice hesaplarsın. Enerjilerini ölçülü yönetmeyi tercih ediyorsun. Robot olmadığımızı biliyorsun: en iyi şekilde çalışmanı sağlayan şey sakin, hoş, pürüzsüz, hassas ve darbesiz bir rutindir.
3.Resmi Seçtin
Enerjin tükenmez görünüyor, aynı anda binlerce farklı projeye hiç bıkmadan atılabiliyorsun. Onun arkasında olmak kolay değil. Hayatta her şeyde, hatta aşkta bile en fazlasını istersin: yarım ölçü olmadan nefesini kesen, ezici bir tutku ararsın.Bazen Kahraman Sendromundan muzdarip görünüyorsun: başkalarına yardım etmeyi, onları dinlemeyi, tavsiye vermeyi seviyorsun ve ayrıca bunu nasıl iyi yapacağını da biliyorsun. Ancak başkalarına yardım etme arzun neredeyse enerjini tüketir. Enerjini şarj etmeyi unutma; Yetersiz uyku psikofiziksel yorgunluğa yol açabilir.
4.Resmi Seçtin
Özellikle kafanda bin bir fikir olduğu için çok enerjik ve huzursuzsun. Enerjini sevdiğin şeyler ve ilgini hak eden insanlar için kullan. Hayattaki değişiklikler seni çok fazla korkutmaz; Her enerji israfının arkasında bir öğreti olduğunun farkındadırlar. Neyse ki oldukça anlayışlısın; Enerjini emdiğini düşündüğün negatif insanları kolayca tanımlarsın.
5.Resmi Seçtin
Seçimin öngörülemeyen bir kişiliğe işaret ediyor; Birkaç dakika içinde fikrini değiştirebilirsin. Bazen çok aktifsin, bazen de enerjiden yoksunsun! Eğlenceyi, arkadaşlarla olmayı seviyorsun ve hayattan zevk alıyorsun. Kendini coşkularıyla sana bulaştırabilecek pozitif insanlarla çevrelemeyi seviyorsun.
6.Resmi Seçtin
Yanında taşıdığın yaralar nedeniyle çalkantılı bir ruha sahip olsan da içine kapanık bir insan olduğun doğrudur. İşler istediğin gibi gitmediğinde tedirgin olursun ve bu durum seni daha da endişeli ve güvensiz yapar. Her şeyi kontrol altında tutamazsın; İçini boşaltma riskini alıyorsunDikkate alınması gereken bir diğer husus da güvensizliğindir; Kendini zar zor başkalarına açıyorsun. Ne yazık ki, bu önemli bir duygusal enerji harcamasını içerir.

Share your Results: