Resimdekilerden Birini Seç Ve Bilinçaltında Kendini Hangi Gerçekliğe Programlıyorsun Öğren

Psikologlar, insanların kendi gerçekliklerini düşünmenin yardımıyla bağımsız olarak modellediklerine inanıyorlar, ancak bunu bilinçsizce yapıyorlar. Bilinçaltının derinliklerine bakmaya ve kendini hangi gerçekliğe programladığını bulmaya hazır mısın? Resimdekilerden birini seçerek öğrenebilirsin.

Resimdekilerden Birini Seç

Resimdekilerden Birini Seç Ve Bilinçaltında Kendini Hangi Gerçekliğe Programlıyorsun Öğren
1.Güvercin Seçtin
Psikoterapide kuşlar özgürlüğü ve bağımsızlığı sembolize eder, ancak bu testte bir güvercin görüntüsü, birine yardım etmek için içsel ihtiyacını gösterir. Muhtemelen, yakın gelecekte, yakın çevrenden bir kişi veya kişiler yardımına ihtiyaç duyacaktır. Bilinçaltında, kendini başkalarının hayatlarına katılmaya hazırlıyorsun. Bir yandan, bu tür fedakarlık iyidir, çünkü en iyi niteliklerini ortaya çıkarmana izin verir, ancak diğer yandan kendi hayatını unutursun.
2.Fil Seçtin
Kulağa garip gelebilir, ancak psikoterapide fil bilgeliği ve esnekliği simgelemektedir. Onu seçtiysen, yakın gelecekte tam olarak bu nitelikleri göstermen gerekecek. Hayat öyle bir şekilde gelişecek ki, artık bulutlarda asılı kalamayacak ve bir kenarda duramayacaksın. Sorunları çözmek zorundasın ve bunun için aklı başında bir durumda olmak önemlidir. Durumun sonucu büyük ölçüde kendi kararlarına bağlı olacaktır. Bilinçaltında, yardım bekleyecek hiçbir yerin olmadığını anlarsın, bu yüzden kararlılık ve cesaret kazanmaya çalışırsın.
3.Kedi Seçtin
Kendin için yaşama zamanı! Başkalarının sorunlarıyla uğraşmak için çok yorgunsun. Hayattaki olağan sevinçleri iste. Ruhun yenilik ve rahatlama talep ediyor. Yeniden başlatma, ihtiyacın olan şeydir. Bilinçaltında, kendini insanlardan uzaklaştırmaya çalışıyorsun. Onlardan biri sorunlarından bahsettiğinde ilgi göstermekte zorlanıyorsun. Bu bencil bir insan olduğundan değil, kendini her şeyden ve herkesten uzak tutma ihtiyacından. 'Özgürlük ve bağımsızlık!' - hayattaki mevcut sloganın.
4.Tavşan Seçtin
Derhal ele alınması gereken çok fazla 'hayati' sorun var. Duygusal tükenme aşamasındasın ve bu iyi değil. Psikoterapide, bir tavşan görüntüsü her zaman bir kişinin bilinçaltındaki sorumluluktan, sorunlardan ve sıkıntılardan kaçınma arzusuyla ilişkilidir. Kendinin veya bir başkasının sorunlarını çözmek istemezsin. Seni korkutuyorlar ve rahatsız ediyorlar. Çevrendeki insanlardan sana yardım edecek birini tercih etmelisin. Gerçek şu ki, çoğu zaman yardım bekleyecek bir yer yoktur, sadece kendine güvenmen gerekir.
5.Ev Seçtin
Psikolojideki ev, genel olarak kendisiyle ve dünyayla uyumu sembolize eder. Kalbinde iyi hissedersin, eğer hayatında problemler varsa, o zaman gerçekliğini belirlemezler, sadece biraz yüklerler. Aile üyelerinle iyi bir ilişkin var veya onları geliştirmeye çalışıyorsun. Tüm düşüncelerin ev işlerinde emilir. Şu anda önceliğin evinizdeki rahatlıktır. Bir tadilat yapıyor veya yapmayı planlıyor olabilirsin.
6.Kalp Seçtin
Kulağa basmakalıp gelebilir, ancak psikolojideki kalp, sevgiyi ve ilişkileri sembolize eder. Güçlü duygulara kapılıyorsun, belki de aşıksın ve partnerinle mutlu bir ilişki kurmaya çalışıyorsun. Bilinçaltında, bir aşk ilişkisinde mutluluğu bulmaya çalışıyorsun. Yanındaki kişinin sana saygı duyması, seni takdir etmesi ve sevmesi senin için önemlidir. Gerekli ve önemli olma hissini seviyorsun. Kendini bu tür bir ilişki için programlıyorsun ve bu harika.

Share your Results: