Hangi Kuzey Işığını Seçersiniz. Seçiminizin Ruh Rehberinizden Size Bir Mesajı Olacak

Hangi Kuzey ışıkları seçiyorsunuz? Seçiminize göre manevi rehberinizin size ne söylemek istediğini öğreneceksiniz…

Bir Kuzey Işığı Seçin

Hangi Kuzey Işığını Seçersiniz. Seçiminizin Ruh Rehberinizden Size Bir Mesajı Olacak
1.Kuzey Işığını Seçtiniz
Ruh rehberleriniz, bunun cesur bir kendini ifade etme zamanı olduğunu bilmenizi ister, duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade etmekten korkmayın, onu paylaşmak için özel bir mesajınız var. Cesurca yapın ve insanların sizi duyacağına inanın. .Sadece gerçeğinize inanın ve paylaşın.
2.Kuzey Işığını Seçtiniz
Ruh rehberleriniz, her şeyin düşündüğünüzden daha hızlı ilerlediğini bilmenizi ister. Olumlu olmak ve hayatınızın aydınlık tarafına bakmak için çok uğraştınız. Rehberleriniz size parlak tarafın tamamen var olduğunu söylüyor. Gelecekle ilgili korkunuz bir yanılsamadır. Bugün yapabileceğiniz ve size çocukça bir neşe duygusu kazandıracak bir şeyler düşünün sanat, resim, dans, yemek pişirme gibi. İşler düşündüğünüzden daha ileri gidiyor, bu yüzden bugün size bir umut ve barış duygusu getirsin.
3.Kuzey Işığını Seçtiniz
Ruh rehberleriniz, dünyada parlak ve neşeli bir insan olduğunuzu bilmenizi ister. Geleneksel yolu izleyen siz değilsiniz. Her şeyin yoluna girip girmeyeceğini merak ettiğiniz zamanlar vardır. Her zaman yolunu buluyorsunuz. Yolculuğunuza devam etmek için kendinize inanmalısınız.