Resimde İlk Olarak Fark Ettiğiniz Hayvan Karakterinizin En Önemli Niteliklerini Ortaya Çıkaracak


Ne kadar farklı olduğumuz şaşırtıcı. Aynı kitabı okuyabilir ya da aynı filmi izleyebiliriz ve sonra onları dinleyebiliriz, böylece dış dinleyici aynı komployu yeniden anlattığımızı hemen anlamaz. Görüntülerde de olur. Resim çok fazla ayrıntı içeriyorsa, her birimiz onu diğer kişinin fark etmeyebileceği belirli bir unsurdan düşünmeye başlayacağız.

Psikologlar bu özelliğin bir kişinin, kişiliğini anlatabileceğini söylüyor.

Bu ifadeye dayanan görsel bir testi dikkatinize sunuyorum. Aşağıdaki resme bakın. Çiçekler ve yapraklar arasında ilk fark ettiğiniz hayvan hangisiydi?

İlk Olarak Ne Gördünüz

Resimde İlk Olarak Fark Ettiğiniz Hayvan Karakterinizin En Önemli Niteliklerini Ortaya Çıkaracak
Kertenkeleler Gördünüz
Keskin bir zihne ve güçlü sezgiye sahip çok dikkatli bir insansınız. Mesleğinizde gelişerek yeni bilgilerle ilgileniyorsunuz. Sizin için hiçbir önemsiz şey yoktur, eğer herhangi bir sorunu anlamaya karar verdiyseniz, o zaman herhangi bir nüansı kaçırmadan iyice incelemeye çalışacaksınız. Çok çalışıyorsunuz, ısrarcısınız. Oldukça sosyal, ilginç bir konuşmacı ve konuşmayı seven bir kişisiniz. Bununla birlikte, zamanınızı boş konuşmalara değil, kendini geliştirme ve faydalı etkinliklere harcamayı tercih edersiniz.
Kelebekleri Gördünüz
Yaratıcı ve yetenekli bir insansınız. Yaratıcı fikirlerle ayırt edilirsiniz, günlük olmayan durumlarda bile standart olmayan ancak çok başarılı bir yaklaşımın nasıl seçileceğini anlıyorsunuz. Güzelliğin tadını nasıl çıkaracağınızı biliyorsunuz, olumlu düşünmeye çalışın. Empat olarak adlandırılabilirsiniz, çünkü insanları incelikle hissediyor, ruh hallerini anlıyorsunuz ve birisinin size ne zaman yalan söylemek istediğini biliyorsunuz. İletişimde hoş, düşünceli, ancak sadece sempatinizi uyandıranlarla yakın iletişim kurmaya çalışın.
Kurbağaları Gördünüz
Çok kibar ve misafirperversiniz. Ailenize ve evinize değer veriyorsunuz. Yakınınızdaki insanları çok önemsiyorsunuz, akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı asla zor bir durumda bırakmazsınız. Oldukça hassas ve duygusalsınız, ancak gerekli olduğunu düşündüğünüz zamanlarda duygularınızı kısıtlayabilirsiniz. Güvenilir ve sorumlusunuz, yükümlülüklerinizi asla başkasına vermeyi düşünmüyorsunuz. Her zaman verdiğiniz sözleri yerine getirirsiniz. Çok girişken birisiniz, yeni bir muhatap ile ortak bir tema bulmanız oldukça kolaydır.

Resimde İlk Olarak Fark Ettiğiniz Hayvan Karakterinizin En Önemli Niteliklerini Ortaya Çıkaracak

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı