Aşk Testi: İlişkinizde Neler Oluyor Öğrenin

Herhangi bir ilişki, gelişimin çeşitli aşamalarından geçer. Herkesin geçemeyeceği birkaç kritik aşama vardır. Şimdi ilişkinin hangi aşamasında olduğunuzu bilmek istiyorsanız, buradaki teste katılın.

• Tüm yabancı düşünceleri zihninizden atın ve teste odaklanın.
• Ruh eşinizin yanında kendinizi tanıtın.
• Sizi bağlayan en son olayları hatırlayın.
• Mevcut görüntülere hızlıca göz atın.
• En çok beğendiğiniz resmi seçin.

Seçiminizi sezginize göre yapın. Mantık eklemeyin, çünkü size bir yardımı olmayacaktır.

Bir Nesne Seçin

Aşk Testi: İlişkinizde Neler Oluyor Öğrenin
1.Kalp Seçtiniz
Siz aşıksınız. Bir şeker buketi döneminiz var. Böyle romantik bir sahne çoğunlukla 1 ila 1.5 yıl sürer. Şimdi her şey pembe renkte ve masal gibi. Artık partnerinizin kötü tarafını bile fark etmek istemiyorsunuz.
2.Hediye Kutusunu Seçtiniz
Artık saygı aşamasındasınız ve partnerinize ilgisizce hizmet etmeye hazırsınız. Bu aşamada, siz ve eşiniz zaten birbirinize saygı duymaya hazırsınız. Artık ikinci yarının mutluluğu için yaşamaya hazırsınız.
3.Aşk Mektubunu Seçtiniz
Şimdi zor aşamaların birindesiniz. Gerçek şu ki, partnerinizin tüm dezavantajlarını fark etmeye başladınız ve onlarla başa çıkmaya hazır değilsiniz. Bu aşamada, birçok çatışma ve bazı ilişkilerde ayrılık görülürken, diğerleri hayatta kalır ve ilişkileri daha da güçlenir.
4.Gül Seçtiniz
Pek çok kişi bu aşamaya gelmez, çünkü bu gerçek aşktır. Birbirinizi mükemmel bir şekilde anlıyorsunuz ve hayatınızı bir ruh eşi için vermeye hazırsınız. Eksiklikler artık can sıkıcı değil, ilişkiniz tam bir uyum halindedir.
5.Kek Seçtiniz
Artık gerçek bir arkadaşsınız! Zaten birbirinizi saç uçlarınıza kadar tanıyorsunuz. Birçok şey deneyimlediniz ve her şeyin üstesinden gelebildiniz. Diğer yarınızın alışkanlıklarını ve karakterini biliyorsunuz. Birbirinizle rahatsınız.
6.Dudakları Seçtiniz
Herkesin geçemediği başka bir ciddi aşamadır. Şimdi birbirinize katlanmak zorundasınız. Her zaman sorunsuz bitmeyen çok sayıda kavga ve çatışma var. Eşler sadece bilinmeyenden korktukları için birbirlerini affederler.
7.Yüzüğü Seçtiniz
Artık birbirinizden bıkmışsınız. Eşinizi anlamaya çalıştığınızda alıştırma gerçekleşir. Bu aşamada, birçok kişi birbirlerine uymadıklarını anlıyorlar. Bu aşamayı geçenler, belki de ilişkilerinin yasallaştırılmasına geçerler.
8.Kilit Seçtiniz
Alçakgönüllülük aşamasındasınız. Birbirinizi anlamaya çalışıyorsunuz ve ilişkide uyum yaratmak için her şeyi yapıyorsunuz. Ruh eşinizi kabul etmeye ve uzlaşmaya çalışıyorsunuz.