Seçtiğiniz Ay, Karakterinizin Sırlarını Ortaya Çıkaracaktır

Seçmiş Olduğunuz Ay karakterinizle ilğili çok şey söyleyebilir.

Bir Ay Seçin

Seçtiğiniz Ay, Karakterinizin Sırlarını Ortaya Çıkaracaktır
1.Ayı Seçtiniz
Siz çok sert bir insansınız. Çevrenizdeki insanlar sizi tam olarak aynı «taş duvar» olarak görürler, size en gizli sırlarını ve hayallerini emanet edebilirler, çünkü her ne olursa olsun tek kelime bile söylemeyeceğinizi bilirler. Ama bu gerçek sizin için insanları manipüle etmeniz için kullandığını bir araç değildir. Çünkü siz çok dürüst bir insansınız.
2.Ayı Seçtiniz
Siz, hayattan ne istediğinizi açıkça bilen ve anlayan bir insansınız. Aldatmak ve hile size oldukça yabancıdır. Çünkü siz insanlara gerçeği söylemeye alışkınsınız. Bu nedenle, çoğu durumda, bir kişinin sizden duymak istediği şeyleri değil, her zaman gerçeği söyleyen bir danışmansınız!
3.Ayı Seçtiniz
Çok sanatsal, yaratıcı, tek bir yerde uzun süre oturamazsınız. Ancak bazen saatlerce meditasyon yapabilir veya düşüncelerinizle yalnız kalabilirsiniz. Güvenilir içe dönük bir kişi olarak adlandırılabilirsiniz, ancak aynı zamanda diğer insanların çevrenizde bulunmasından keyif alırsınız.
4.Ayı Seçtiniz
Kendiniz ve karakterinizle gurur duyabilirsiniz! Siz, sarsılamayacak kadar çok güçlü bir insansınız. Planladığınız ve içtenlikle arzu ettiğiniz her şeyi her zaman hayata geçirirsiniz ve oldukça başarılı olursunuz! Fakat maalesef dürüst bir insan olarak adlandırılamazsınız. Ve bundan dolayı, dünyaya yüzde yüz olarak güvenemezsiniz. Ayrıca, hiç kimseye zayıflıklarını ve korkularını göstermezsiniz.