Bir Ayna Seçin Ve Çevrenizdeki İnsanların Sizin Hakkınızda Ne Düşündüğünü Öğrenin

Bazen her birimiz, hakkımızda düşündükleri her şeyi öğrenmek için kendimizi diğer insanların gözünden görmek isteriz.

Aynada kendimize baktığımızda, başkalarının bizi nasıl gördüğüne benzer bir yansıma görürüz. Bu görüntünün gerçek özümüzü ne ölçüde karakterize ettiğini yalnızca biz biliyoruz.

Ancak bu testin amacı, başkalarının gözünde görünmek istediğimiz gibi kendimizi ne kadar başarılı bir şekilde gösterebileceğimizi bulmaktır.

Tek yapmanız gereken resme bakmak ve kişiliğinizi en iyi yansıtan aynalardan birini seçmek.

Bir Ayna Seçin

Bir Ayna Seçin Ve Çevrenizdeki İnsanların Sizin Hakkınızda Ne Düşündüğünü Öğrenin
1.Aynayı Seçtiniz
Tanıdıklarınız ve arkadaşlarınız sizi kararlı ve çok samimi bir insan olarak tanır. Aldatmaya ve yalanlara tahammül etmiyorsunuz, sizi en az bir kez kandıran birini affetmeniz zor.Başkalarına yalan söylemekten hiç bir zaman hoşlanmadınız ve canınız yansa bile her zaman doğruyu söylüyorsunuz. Hayatın her alanında, kolay olmasa bile doğru yolu seçmeye çabalarsınız.
2.Aynayı Seçtiniz
Herkes sizin gibi bir arkadaşa sahip olmayı hayal ediyor. Her zaman güvenilecek bir kişisiniz. Başkalarının çıkarlarını kendinizin üstüne koyarsınız. Herkese karşı nazik birisiniz, ihtiyacı olan birini kucaklamaya ve desteklemeye her zaman hazırsınız.Arkadaşlarınız, kendilerinde bir şeyler ters giderse, birinin rahatlaması gerektiğinde ve sadece sizin tavsiyenize ihtiyaç duysalar bile, sizinle her an iletişime geçebilirler.Sizden daha zor durumda olan birine herzaman yardım etmeye hazır olduğunuz zamanlar vardır.
3.Aynayı Seçtiniz
Arkadaşlarınız için, sağduyunun somutlaşmışısınız. Karar vermeden önce asla gereksiz yere risk almazsınız, artıları ve eksileri dikkatlice tartarsınız.Durumu her zaman net görürsünüz ve bir şeyler ters gitmeden önce müdahale edersiniz. Diğerleri her zaman fikirleriniz ilgilenir ve daima sizi dinlerler.Zorlukları bir meydan okuma olarak görürsünüz, ancak yalnızca buna değdiğini hissederseniz savaşırsınız.
4.Aynayı Seçtiniz
Empatik olduğuuz biliniyor ama zayıf değilsiniz, romantiksiniz ama saf değilsiniz. Herkes için her zaman endişeleniyorsunuz, onlara yardım etmek için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.Duygularınızı başkalarının önünde göstermekten utanmazsınız. Ağrınızı giderdiği için gözyaşlarının sizi güçlendirdiğini düşünüyorsunuz. Başkalarını defalarca affettiniz ve hiç kimseye zarar vermediniz.
5.Aynayı Seçtiniz
Büyük işleri seven ve bazen risk almaktan korkmayan özgür ve güçlü bir kişi olarak görülüyorsunuz. Sınırlara tahammül etmezsiniz ve başkaları size ne yapacağınızı söylediğinde onlara sinir olursunuz.Kurallar size direnç gösterir. Kendi deneyimlerinizden öğrenmeyi ve hayatın sizin için sakladığı her şeyi kendi başınıza yapmayı seviyorsunuz.
6.Aynayı Seçtiniz
Siz dürüst bir iyimser ve arkadaşlarının gözünde neşeli bir insansınız. Herhangi bir soruna inanılmaz kolaylıkla ve olumlu bir tavırla yaklaşmaya çalışan birisiniz.Hayata olan sevginiz pek çok kişiye ilham veriyor, bu yüzden başkaları için özlem ve üzüntü için bir tür 'ilaç 'sınız, herkes teselli için size dönebilir, çünkü herhangi bir gözyaşını kurutabilirsiniz.