Resimde Gördüğün İlk Şey Ne Kadar Sosyal Olduğunu Gösterecek

Ne kadar sosyalsin? Bir insanla kolayca iletişim kurabilir misin? Yoksa başkalarıyla etkileşim kurmakta hala zorluk çekiyor musun? Sosyallik, muhatap ile yapıcı ve karşılıklı olarak zenginleştirici bir diyalog kurmanın veya tüm toplumla başarılı bir şekilde etkileşim kurmanın mümkün olduğu olumlu bir kişilik özelliğidir.

Ne kadar iletişimsel olduğunu öğrenmek için resme bak ve ilk önce ne gördüğünü söyle

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Ne Kadar Sosyal Olduğunu Gösterecek
1.Kırmızı Biber Gördün
Bu, çok sosyal olmadığını gösterir. Meslektaşların ve arkadaşlarınla olduğu kadar başkalarıyla da ilişkiler kurman zordur. Evet, hayatında arkadaşlar var ama yine de yalnızlık senin beğenine daha yakın. Issız bir adada yalnız bir kurt olarak sakince yaşayabilirsin ve kimseye ihtiyacın olmaz. Gürültülü bir arkadaş grubuyla bir akşam geçirmek mi? Yoksa şehrin gürültüsünden uzakta, şehrin dışında dinlenmeyi mi tercih edersin? Seçimin tabiki de ikinci olacak. Elbette, makul sınırlar içinde, böyle bir yalnızlıkta gerçekten yanlış bir şey yok. Ama yine de, bir toplumda yaşadığına göre, istesen de istemesen de uyum sağlaman ve iletişim kurmayı öğrenmen gerekiyor. Emekli olmak, kendini herkesten ve her şeyden soyutlamak istiyorsan, büyük risk altındasın demektir. Tüm bağlantıları kaybedebilir ve sessizce tek başına çıldırabilirsin.
2.Kırmızı Topuklu Ayakkabıyı Gördün
Hem arkadaşlarınla hem de tamamen yabancılarla iletişim kurmakta herhangi bir sorun yaşamayan açık bir insansın. Birkaç kelimeden sonra, kendi kendine yeten biri olduğun izlenimini edinirsin. Partinin hayatı olarak kabul ediliyorsun ve bununla gurur duyuyorsun. Vakit geçirmekten hoşlandığın birçok arkadaşın ve tanıdığın var. Açıklığınla insanları daha da fazla etkilemek istediğinde, çok ileri gitme ve izin verilenin ötesine geçme riskiyle karşı karşıya kalırsın. Koşullar gerektirdiğinde dilini tutmayı öğrenmelisin. Gerektiğinde kendini geri çekebileceksin, o zaman mükemmel bir sohbetçi olacaksın ve en önemlisi, kendini gereksiz yere dikkat çekmekten ve arkandan konuşmalardan koruyacaksın.

Share your Results: