Seçtiğin Ok Bilinçaltındaki Hedeflerini Ortaya Çıkaracak

Koşullar, kendi karakterimiz ve çevremizdeki insanlar bize rehberlik eder. Genellikle ne için çabaladığımızın farkında değiliz. Çabalarımızın sonucunu düşünmüyoruz. Arzularımızı ve hedeflerimizi nadiren düşünürüz. Resimdeki oklardan birini seçerek bilinçaltındaki hedeflerini ortaya çıkarabilirsin.

Bir Ok Seç

Seçtiğin Ok Bilinçaltındaki Hedeflerini Ortaya Çıkaracak
1.Sarı Oku Seçtin
Güneşin ve altının rengini seçtin. Önceliğin maddi zenginliktir. Kaliteli yaşam ve maddi rahatlık için çabalıyorsun.
2.Kırmızı Oku Seçtin
Tutkunun, sevginin, duygusal renklerin ve güzelliğin rengini seçtin. Duygular hayatında önemli bir rol oynar ve her zaman çekici görünmeye çabalarsın. Görünür olman senin için çok önemli. Bir veya birçok kişi tarafından sevilmek istersin.
3.Mor Oku Seçtin
Mistik ve maneviyatın rengini seçtin. Olağandışı için çabalıyorsun. Belki de bir empatsın ve insanların duygularını hissediyorsun veya geliştirilmesi gereken yeteneklerin var.
4.Yeşil Oku Seçtin
Geleneksel yaşam ve büyümenin rengini seçtin. Kendini geliştirmek için çabalıyorsun. Büyük olasılıkla bir mükemmeliyetçisin veya hayatında yeni bilgiler öğrenmeyi, yeni yöntemler keşfetmeyi ve teknolojileri kullanmayı seviyorsun.
5.Mavi Oku Seçtin
İletişimin, değişimin ve aktivitenin rengini seçtin. İş alanı için çabalıyorsun. Büyük ihtimalle bir lider ve özgür bir insansın. Sadece senin karar verebileceğin kendi işine ihtiyacın var.
6.Turuncu Oku Seçtin
Pozitifliğin rengini seçtin. Senin için istediğin herhangi bir şey, sadece rutine bağlı değildir. Macera arıyorsun. Biraz gezgin, biraz minnettar bir izleyicisin. Renkli şovları ve harika yeni yerleri seviyorsun.

Share your Results: