Seçtiğin Resim Hayatına Işık Mesajı Getirecek

Her zaman olayları farklı görmeyi seçebiliriz. Hayatımızda yanlış olan veya doğru olan her şeye odaklanabiliriz. Hayat gelip geçen anlarla dolu. Gerçekten önemli olan, her nimeti için Evrene teşekkür etmek ve her yeni zorlukla yüzleşmek için ondan güç almaktır.

Minnettarlık tutumu, zorlukları fırsatlara, sorunları çözümlere, kayıpları kazanca dönüştürme gücüne sahiptir ve aynı zamanda vizyonumuzu genişletir ve sınırlayıcı tavrımız nedeniyle bize görünmeyen her şeyi keşfetmemizi sağlar.

Resimlerden birini seç ve ışık mesajını al.

Bir Resim Seç

Seçtiğin Resim Hayatına Işık Mesajı Getirecek
1.Resmi Seçtin
Hayal eden, projelendiren bir zihinle yaşamak harika. Ancak hayal kurmaktan daha da harikası, hayalleri gerçekleştirme cesaretine sahip olmaktır, çünkü eylemsiz bir rüya sadece bir yanılsamadır. Ayağa kalkmanın, olasılıklarını analiz etmenin ve arzularının yolunda adımlar atmaya başlamanın zamanı geldi. İlk gününde maraton koşmamalısın, önemli olan ilerlemeye başlamak ve her gün ilerlemeye devam etmek, tek bir adım bile olsa asıl olan durmamaktır. Hayal etme yeteneğin varsa, başarma yeteneğine sahip olduğun kesin, biraz daha disiplin ve azim fark yaratacaktır. En iyisini ekersen, hayat sana en iyisini verir, çünkü Evren sana ne ekersen onu biçersin diye söz verir.
2.Resmi Seçtin
Rüyalarına bağlı olduğunda, Evren hareket eder ve senin lehine komplo kurmaya başlar. Neredeyse açıklanamaz bir şekilde seni olmak istediğin yere yaklaştıran insanlar, kaynaklar ve durumlar ortaya çıkmaya başlar. Ama bu yüzeysel bir taahhüt değildir, kendini tüm bu anlamlara bedenen ve ruhen adamalısın: Zamanını iyi kullan, kimse seni izlemiyor olsa bile her zaman elinden gelenin en iyisini yap, kibar ol ve hayatın iyiliğine güven. Sen hayallerinin mimarı ve kendi kaderinin mimarısın; Kendini en büyük arzularına adadığında, hayatın her gün, her an yanında olduğunu ve Evrenin seni hedefine götürecek yolda sana rehberlik ettiğini göreceksin.
3.Resmi Seçtin
Bu resim, harika şeylerin olmak üzere olduğunu söylemek için hayatına ulaşıyor. Muhtemelen birçok sorun var: ne yapmalı, ne karar vermeli, nereye gitmeliyim. Ve bazen sakinliğimizi (ve hatta inancımızı ve sabrımızı) kaybetsek de, önemli olan bir gün, çok yakında, her şeyin anlam kazanacağını, olması gereken her şeyin, doğal olarak, doğru zamanda ve en iyi nedenlerle olacağını anlamaktır. Yaşadığın her durumun yaşamın için bir amacı vardır. Bu nedenle sabrını koru, kendini iyimserlikle doldur, her gün sevgiyle çalış ve hayallerinin yolunda ilerlemeye devam et. Çok yakında, bugünün büyük zorluklarının nasıl yarının en büyük sevinçleri haline geldiğini göreceksin. Ne kadar yere düşersen düş, kalkmaya devam et, Evren kararlılığını görür ve ihtiyacın olduğunda seni ödüllendirir.
4.Resmi Seçtin
Bu resim, başına gelen her durumun yaşam deneyiminde bir amacı olduğunu hatırlatmak için hayatına ulaşır. Önemli olan güçlü kalmaktır, Evrenin her zaman yanında olduğuna ve bir şeyin kaderin, diğerinin yolun olduğuna güvenerek. Bir fırtınanın ortasından geçmek, güneşe doğru gitmediğin anlamına gelmez. Bu yüzden bugün, çokça sevgi ve çokça inançla kollarını aç, gözlerini kapat, derin nefes al ve de ki: Evren, biliyorum ki hayatımdaki her olay senin planının bir parçası, bana huzur ver ve bana yardım et, sonsuz aşkının gücüyle ilerle. Harika şeyler çok yakında.

Share your Results: