Bir Mandala Seç Ve Bu Ay Neler Bekleyeceğini Öğren


Mandalalar enerji merkezleridir ve tüm evrensel maddenin Matriksi, yaratılış simetrisi, hareket halindeki denge olan “Kutsal Geometri” nin bir parçasıdır. Bir mandala seç ve bir ay boyunca tavsiyeni al!

Bir Mandala Seç

Bir Mandala Seç Ve Bu Ay Neler Bekleyeceğini Öğren
1.Mandalayı Seçtin
Biri bize zarar verdiğinde iki yolumuz var. Birincisi, acıyı hissetmemek için kalbimize bir duvar örmek. Bir diğeri de olanlara dayanarak bir şeyler elde etmektir. Bu ay bu yollardan birini seçmen ve vereceğin kararın sorumluluğunu alman çok faydalı olacak. İlk seçeneği seçersen, kendini kandırma ve acı arkadaşın olur, ancak ikincisi cesur, kendine güvenen insanlar tarafından seçilir. Hayatımızın her dakikası bilinçli veya bilinçsiz olarak verdiğimiz kararlarla belirlenir. Bu kararlar kariyerimizi, ilişkilerimizi veya tüm hayatımızı değiştirebilir. Ne yazık ki, doğru cevabı bulmak için çalışabileceğin bir rehber yok. Doğru kararlar vermek, herhangi bir kişi için yapılması gereken en önemli ve en zor şeylerden biridir. Bunun nedeni, seçmen gereken herhangi bir durumun gelecekte büyük sonuçlara yol açabilmesidir.
2.Mandalayı Seçtin
Başkalarını hayatta başımıza gelenler için suçlamak, neredeyse kurtulması zor bir alışkanlıktır. Bu yüzden sık sık bu eski sevgilinin kötü olduğunu, ebeveynlerimizin bize kötü davrandığını veya bir arkadaşımızın ihanete uğradığını vb. Duyuyoruz. Çoğu zaman bu durumlardan bazıları doğru olsa da, yaşam için sorumluluk alma ve kendimiz için sorumluluk alma zamanıdır. Bu ay, planlarını gerçekleştirmek ve değişiklikler yapmak için mükemmel bir zaman. Çünkü nihayet, muhteşem yaşam, her şeyin sana bağlı olması ve görmek istediğin değişimdir.
3.Mandalayı Seçtin
İyi ve kötü kararların olduğu inancı, bizi ilerlemekten alıkoyan ve henüz var olmayan bir gelecek için endişe içinde yaşamamızı sağlayan bir enerjidir. Yaptığımız her şeyin kişisel gelişimimiz için her zaman faydalı olacağına güvenerek, şüphe duymayı bırakmak ve yapman gerekenleri yapmak için bu aydan yararlanmalısın.

Share your Results:

Bir Mandala Seç Ve Bu Ay Neler Bekleyeceğini Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı