Kimin Yardımına İhtiyacınızın Olduğunu Öğrenmek İçin Melek Kanatlarından Birini Seçin

Hepimiz bazen zorluklara ve başarısızlıklara katlanıyoruz, bazen daha ileri gidecek gücümüz yok ve her şeyden vazgeçmek istiyoruz. Yakınlarda yardım etmeye ve desteğe hazır kimse olmadığında özellikle zordur. Ama yine de umutsuzluğa kapılmamalısınız, en iyisine inanmalısınız ve öyle de olacak. Düşünceler maddidir, Evren boşuna yaşam yolunda bu denemeleri göndermiyor, bu da o kadar güçlü olduğunuz anlamına geliyor ki, tüm bunlardan kurtulabilir ve daha akıllı olabilirsiniz.

Bilgelik ve yaşam deneyimi hiç kimse için kolay olmamıştı. Umarız hayatınızda her şey mutlu olur ve yanınızda acılarınızı dindirecek ve sevinçlerinizi paylaşacak yakın insanlar olur.

Seçtiğiniz kanat size şu anda ne tür bir yardıma ihtiyacınız olduğunu söyleyecektir.

Bir Melek Kanadı Seçin

Kimin Yardımına İhtiyacınızın Olduğunu Öğrenmek İçin Melek Kanatlarından Birini Seçin
1.Melek Kanadını Seçtiniz
Başmelek Raphael, şifa veren, duygusal, fiziksel, ruhsal ve psikolojik bir baş melektir. Şu anda zihninizin, bedeninizin ve ruhunuzun yeniden şarj olması, dinlenmeniz ve rahatlamanız gerekiyor. Sorunlarınıza bir ara verin ve kendinize zaman ayırın.Ruh, iyileştirici etkisine olabildiğince açık olmanızı hatırlatır. Biraz yorgun olduğunuzu fark edebilirsiniz çünkü yeni şifa enerjisini absorbe edebilmek için vücudunuzun dinlenmeye ihtiyacı vardır. Başmelek Raphael'i sizi enerji ve zarafetle doldurması için çağırın.
2.Melek Kanadını Seçtiniz
Başmelek Cebrail danışmanlarla, öğretmenlerle, iletişim ve entelektüel becerilerini başkalarına yardım etmek için kullanan hemen hemen herkesle çok yakın çalışır. Açıkça iletişim kurmanıza ve kişisel yaşamınızdakilere sevgi ve güvenle gerçeği söylemenize yardımcı olması için Başmelek Cebrail'i çağırın.Ondan hayatınıza samimiyet ihsan etmesini isteyin ki bunda aldatma olmasın. Böylece kimse sizi kırmaz. Şanslı olmayı hak ediyorsunuz!
3.Melek Kanadını Seçtiniz
Başmelek Mikail, sağlıksız ve düşük olumsuz etkilerden koruyan koruyucumuz Başmelek'tir. Başmelek Mikail'i aradığınızda, kendinizi dış olumsuz etkilerden koruyacak bir ışık savaşçısıyla çevrelersiniz.Size yardım edeceğini unutmayın, ancak bütünlüğü koruyarak ve başkalarıyla veya kendinizle sınırları test etmeden üzerinize düşeni yapmalısınız.Diğer insanlara karşı nazik olun, kin tutmayın ve kimseyi hesaba katmayın. Açıklık ve nezaket, doğru ve en iyi insanları size çekecektir!