Kalp Testi Sana Gizli Korkularını Ve Endişelerini Anlatacak


Kalp, aşk ve romantizmin sembolüdür. Ancak psikoloji açısından, bu sembol bir kişi hakkında birçok ilginç şey söyleyebilir. Yani sıradan bir kalp çiziminde çok daha derin bir anlam gizlenebilir. Böylece, bilinçaltımızın gizlediği sırları, korkuları ve deneyimleri ortaya çıkarmaya yardımcı olan ve kalbin sembolüne dayanan birçok psikolojik test vardır.

Hayatta en çok neye değer verirsin Seni ne üzebilir? Ne için korkuyorsun ve endişeleniyorsun? Dört renk kalpten birini tercih ederek tüm bu soruların yanıtlarını hemen alacaksın.

Bir Kalp Seç

Kalp Testi Sana Gizli Korkularını Ve Endişelerini Anlatacak
1.Kalbi Seçtin
Böyle bir tercih, istikrar ve uyum gibi kavramların önemli olduğu insanlar tarafından seçilir. Çeşitli maceralara atılmaya hazır değiller ve spontane kararlar vermekten çekiniyorlar. Yaşamları kesinlikle plana göre ölçülür. Bu insanlar oldukça duygusaldır ve hissettiklerini saklamazlar. Bir duruma veya bir kişiye karşı tutumları, sorulmadan tek bir yüz ifadesinden okunabilir. Onlar dünyaya açıktır.
2.Kalbi Seçtin
Böyle bir seçim, atılan her adım, atılan her eylem açıkça planlanmış kişiler tarafından yapılır. Bunlar, kendilerine hayatta net hedefler koyan ve ne pahasına olursa olsun bu hedeflere ulaşmak için çabalayan, amaçlı ve hırslı insanlardır. Kendiliğinden ve düşüncesiz eylemler yapmak onlarla ilgili değildir. Bu tür insanlar için her şey plana göre gider ve herhangi bir sapma onları rahatsız edebilir.
3.Kalbi Seçtin
Bu sakin ve makul insanların seçimidir. Hayatta, bir gözlemci rolünü tercih ederler. Hayattan nasıl zevk alacaklarını biliyorlar. Ve yine de bu insanlar son derece savunmasızdır. Diğer kişinin dikkat etmeyeceği herhangi bir küçük şey için üzülebilirler. Bu nedenle, dışarıdan gelen eleştirilerden nasıl etkilenebilecekleri netleşir.
4.Kalbi Seçtin
Bu insanlar başkalarının görüşlerine oldukça bağımlıdır. İnsanların onlar hakkında ne düşündüğü önemlidir. Kendilerine gurur verici sözler söylendiğinde bayılırlar. Kelimenin tam anlamıyla uçmaya hazırlar, kendi üstünlüklerine seviniyorlar. Bu tür insanlar topluma oldukça bağımlıdır. Bu nedenle kendi özgür iradeleri ve inançlarıyla değil, çevrelerindeki toplumun isteğiyle bazı adımlar atarlar.

Share your Results:

Kalp Testi Sana Gizli Korkularını Ve Endişelerini Anlatacak

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı