Bir Pasta Seç Ve Neler Hayal Ettiğini Öğren


Yeni evlilerin isteklerine bağlı olarak görünümü, tadı ve dekoru çok farklı olabilen bir pasta olmadan hiçbir düğün tamamlanmış sayılmaz. Bu tatlıyı seçmenin ideal randevunu nasıl hayal ettiğin hakkında çok şey anlatabileceği ortaya çıktı.

Bir Pasta Seç

Bir Pasta Seç Ve Neler Hayal Ettiğini Öğren
1.Pastayı Seçtin
Maceraları seviyorsun, çok sıkıcı ve ölçülü tarihler kesinlikle sana göre değil. Partnerinin seni tekne gezintisine çıkarmasını veya seni uç noktalara götürmesini istiyorsun. Buluşma sırasında, mümkün olduğunca çok eylem ve etkinlik izlenimi elde etmek istersin. Heyecanı yaşamayı başarırsan, bu boşuna olmayacaktır. Anormallikle karıştırılma korkusu olmadan kişiliğinin vahşi tarafını ortaya çıkarmak istiyorsun.
2.Pastayı Seçtin
Geleneksel anlamda flört etmeyi sevmiyorsun. Ama alışılmışın dışında düşünebilen ve birlikte vakit geçirmek için parlak fikirler bulan insanları seviyorsun. Yaratıcılığı seviyorsun. Görüşmenin kendiliğinden, ilginç ve beklenmedik olmasını istersin. Senin için flört, görevleri tamamlamak, kamp yapmak veya değişik yerleri ziyaret etmek gibi eğlenceli ve alışılmadık bir şeydir.
3.Pastayı Seçtin
Eski moda randevulardan hoşlanan muhafazakar ve samimi bir insansın. Akşam yemeği, parkta yürüyüş veya sinema gezisi olması önemli değil - partnerinle vakit geçirmeyi ve onu daha iyi tanımayı seviyorsun. Senin için ideal olan, düşüncelerini ve görüşlerini paylaşma fırsatına sahip olduğun, keyifli ve önceden planlanmış bir gündür.
4.Pastayı Seçtin
Bir buluşmadan olağanüstü bir şey beklemiyorsun ama onun unutulmaz, rahatlatıcı ve lüks olmasını istiyorsun. Keyif almak, izlenimler almak ve iyi dinlenmek istiyorsun. Hayalindeki görüşme, bir bisiklete, ata veya tekneye binmek, bir kır evinde tatil yapmaktır. Bu kesinlikle senin tarzın.
5.Pastayı Seçtin
Şehir parkında piknik yapmak veya mum ışığında akşam yemeği yemek gibi romantik buluşmaları seversin. Onun sana açılmasını, gözlerinde savunmasız ve zayıf görünmekten korkmamasını da beklersin.
6.Pastayı Seçtin
Randevunun nasıl olması gerektiği konusunda sürekli fikrini değiştiriyorsun. Ya akşamı evde pizza ısmarlayıp masa oyunları oynayarak geçirmek, sonra bir çadırla dışarı çıkmak ve geceyi şehir dışında balık tutup ateşte çorba ile geçirmek istersin. Yani hayat senin için asla sıkıcı ve monoton değildir. İyimser ve pozitif bir insansın, yaptığın her şeyden nasıl zevk alacağını biliyorsun.

Share your Results:

Bir Pasta Seç Ve Neler Hayal Ettiğini Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı