Seçtiğiniz Yol Hayat Felsefenizi Ortaya Çıkaracak

THE-PATH-YOU-CHOSE-LIFE-PHILOSOPHY-1.png

Hayat, yürümemiz gereken bir yoldur. Hayatı bir yolla kıyaslayandan daha uygun bir benzetme yoktur. Baykush.net olarak hazırlamış olduğumuz bu testte seçmiş olduğunuz yol sizlere hayat felsefenizi gösterecek.

Haydi Başlayalım!!!

 1. Bir Yol Seçin

Seçtiğiniz Yol Hayat Felsefenizi Ortaya Çıkaracak

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Öteki Dünya'nın Yolu:

  Bu dünyaya ait olmadığınız hissine sahipsiniz. Çocukluğunuzdan beri bile, gerçek evinizin nerede olduğunu merak eden parlak gece gökyüzünü izlemeyi seviyorsunuz. Başka bir gerçeklik arıyorsunuz. 

  Bilim kurgu, Mitoloji ve Gotik romanları en sevdiğiniz okumalardır. Bu sizin yanınızdaki diğerleri için bir provokasyon olsa bile, tamamen yeni bir şey yaratma yeteneğine sahipsiniz.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Peri Dünyasının Yolu:

  Sizin yolunuz Hassasiyetten, şefkatten ve içten Empatiden biridir. Hayalleriniz, hayalleriniz, tutkularınız ve istekleriniz zalim dünyamızda bir peri gibi hissetmenizi sağlar.Birçok hayal kırıklığına yatkın ve aşırı derecede savunmasız olmanıza rağmen, hala bir perinin sonucu değiştireceğini hissediyorsunuz. İyiliğin gücüne inanırsınız. 

  Romantizm sizin bir parçanızdır. Şiir, klasik ve caz müzik sever, her formun güzelliğini yaşarsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Uyanış Yolu

  Maneviyatın yolu budur. Güneş batıyor ve gece bir kez daha gelecektir. Ancak, güneşin tekrar yükseleceğini biliyorsunuz. Ölü atalarınız size rehberlik ediyor, hayaller ve vizyonlarla çok yardım alıyorsunuz. Duygu, sizin için Mantık'tan daha önemlidir. 

  Doğamızı nasıl aşabileceğimizi öğreten ve ölüm korkusuyla yüzleşmek isteyen büyük Öğretmenlerin kitaplarını okuyorsunuz. Yeraltından ve soyut sanattan hoşlanırsınız.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Mistik Yolu

  Bu eski yolların yolu. Labirent, gerçek aydınlanmayı arayanların, her zaman dünyanın gerçekliğini araştıranların yoludur. Simyacıların ve gizli okulların sembolü olan labirent, ruhsal alemlere doğru ruh yolculuğunu gösterir. 

  Cadılık ve Eski Dinler ile ilgileniyorsunuz. Semboller ve Ritüeller sizin için önemlidir. Eski geleneksel müziği seviyorsunuz ve ezbere büyü yapmaktan hoşlanırsınız.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Sezgisel Olanların Yolu

  Hayatın sizin için sınırı yok. Sezginiz tüm yaşamınızda size rehberlik ediyor gibi görünüyor. Sudaki bir yol gibi, yerçekimine meydan okuyor gibisin. İnanç senin silahın ve arkadaşların çoğu yoluna devam etmeyi cesaretlendirse de, doğru seçimi yaptığını biliyorsun. 

  Her şeye rağmen, hiç kimsenin var olmadığı bir çözüm buluyorsun. Seyahat etmekten, modern romanları okumaktan hoşlanırsın, ilginç ve başarılı bir kariyerin var.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Doğa Ananın Yolu

  Bu dünyanın bir parçası olduğunuzdan daha fazlasını anlıyorsunuz. Doğa unsurlarına her zaman yakın olursunuz ve bir şekilde Hayvan krallığı ile bağlantılı hissedersiniz. Dahası, her zaman bitkisel büyüde ve ağaçların gücündesiniz. 

  Kırsal kesimde yaşamayı, bir şehrin kargaşasından uzak kalmayı seviyorsunuz. Fikirlerin uyumlu ve aileniz sizi çok mutlu ediyor. Tarihle ilgili eski hikayeler ve kitaplar okuyorsunuz. Müziğiniz, sakin bir yerde duyduğunuz seslerdir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın