Koruyucu Bir Melek Tarafından İzlendiğinizi Gösteren 10 İşaret

10-Signs-You’re-Being-Watched-By-A-Guardian-Angel-1.jpg

Asırlardır koruyucu meleklerin insanları farkında olmadıkları kaynaklardan korumak için görevlendirildikleri söyleniyor.Melekler bizim rehberlerimizdir ve bu dünyadaki her şeyden saptığımızda kaybettiğimiz doğru yola geri dönmemize yardımcı olurlar. Onlar bizi izlemek ve hertürlü tehlikeye karşı  korumak için yakınımızda olurlar .

Her birimizi sürekli olarak  izleyen melekler olsa da, bizi büyük bir problemde uyaran veya bizi zor günlerimizde yönlendirecek özel bir dikkat gösterdikleri zamanlar olabilir. Koruyucu meleğinizin rehberliğine ve nimetlerine sahip olduğunuzu gösteren bazı işaretler vardır. Bunların ne olduğunu bilmek için okumaya devam edin!

 1. 1 Tüy Bulma


  Tüy bırakmak, koruyucu meleklerin insanlara varlığını hissetmelerini sağlamanın yollarından biridir. En sıra dışı yerlerde tüyler bulursanız, koruyucu meleğinizin etrafınızda olup sizi izliyor olma şansı oldukça yüksektir, özellikle de bulduğunuz beyaz bir tüyse.

 2. 2 Madeni Para


  Üstte kafaları olan paraları bulursanız, koruyucu meleğinizin yakınınızda olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda para konularında, promosyonlarda veya ilişkilerde de iyi şanslar bekleyebilirsiniz. Uygun seçimler ve kararlar verirseniz, o hafta sizin lehinize olacaktır. Bunlar temelde size nimet olduklarını gösterdikleri yollardır.

 3. 3 Gökkuşağı


  Yağmursuz gökkuşağı, koruyucu meleğiniz tarafından size gönderilen nimetlerin özel bir sembolüdür. Zorluklarınızı gidermek için yalnız kalmayacağınızı ve sizinle birlikte olduklarını gösterir. Onlar gerçekten çok manevi ve güzellerdir.

 4. 4 Tuhaf Şekilli Bulutlar


  Melekler mistik yaratıklar olduklarından, bulutların üzerinden sizi izledikleri noktadan bu yana iletişim kurmaları sadece anlaşılabilirdir. Eğer bitki figürleri görürseniz,  koruyucu meleğiniz  sizinle birlikte olduğunu söylemektedir.Ayrıca kalpleri de görebilirsiniz. Şimdi biliyorsunuz ki, bulutların bir şekli olduğunu düşünmek aptalca değil.


 5. 5 Sıcaklık Değişimi

  Sadece gerçekten inandığın şeyleri hissedersin. Etrafınızdaki sıcaklıkta ani bir değişiklik hissettiniz mi, çevrenizdeki herkes için normal bir durum mu oldu? Odadaki sıcaklık aniden düştü ve titremeye ya da belki terlemeye başladıysanız? Evet. Bu sizin koruyucu meleğinizin size çok yakın olduğu anlamına gelir. Melekler hava moleküllerini dolaşır, bu yüzden sıcaklık hareket ettikçe değişir.

 6. 6 Bir Varlık Hissi


  Bu, genellikle size çok yakın olan birisini kaybettiğinizde ve çaresiz bir durumda kaldığınız zaman olur. İşler hayatta zorlaşınca, etrafınızda olacak ve hissedeceksiniz. Sürekli yanınızda yürüyen birisini hissedersiniz ve yaptığınız her hareket dikkat edin. Bu, size ulaşmaya çalıştıkları veya sizi ileride bekleyen herhangi bir tehlikeden korumaya çalıştıklarının bir göstergesidir.

 7. 7 İsmini Duymak

  Hiç kimse isminizi yüksek sesle halka açık olarak tanımladığınız ve hiç kimseyi bulamayacağınız bir durumda bulundunuz mu? Bu senin meleğin sana ulaşıyor. Bu olayları takip et ve ne sıklıkta olduklarının farkına var. Bu bir şey olduğu  anlamına gelebilir.

 8. 8 Rüyalar canlı ve farklı


  Rüyalar temelde bilinçli zihnimizde düşündüğümüz şeyler ve bilinçaltı zihninizde sıkışıp kalmaktır. Gözlerimizi ertesi sabah açar açmaz görürüz ve unuturuz. Ama tüm hayaller aynı değildir. Maviden gördüğünüz, bahsetmediğiniz veya bilinçli zihninizde düşündüğünüz şeyleri gördüğünüz rüyalar var ve bir şekilde onları uzun bir süre için çok net bir şekilde hatırlıyorsunuz. Onu sadece parçalarda hatırlamıyorsunuz, ama çok canlı bir şekilde, başka birine de açıklayabiliyorsunuz.Bu rüyalar önemli bir şey anlamına gelebilir, meleğinizin size anlatmaya çalıştığı hayati bir şey olur dikkatlice düşünmenizde fayda var.

 9. 9 Gelişmiş Duyular


  Aniden merdivenlerden aşağı iniyorsunuz ve güzel bir şey kokuyor. İçinizden memnun kaldığınızı ve bir adım daha ileri atmış olursanız sanki bitecekmiş gibi hissettiniz mi? Evet,  koruyucu meleğin senin yanında ve yaptığın seçimler için oldukça mutlu olduğunu söylüyor.

 10. 10 Tuhaf Hareket Eden Elektronik Eşyalar

  Melekler, elektronik ile çarpışabilecek frekanslara sahiptir. Böylece harekete geçebilirler. Kanalların ani değişimi veya cihazın aniden kapanması ve tek başına yeniden başlatılması, koruyucu meleğinizin iletişim kurmaya çalıştığı anlamına gelebilir.