Bir Leylak Seçin ve Bu Hafta İçin Mesajınızı Okuyun

Bir leylak seçin ve bu haftaki mesajınızı okuyun.

Bir Leylak Seçin

Bir Leylak Seçin ve Bu Hafta İçin Mesajınızı Okuyun
1.Leylağı Seçtiniz
Çok girişimcisiniz ve kendi işinizi yaratmaya çalışıyorsunuz, bu da küçük bir gelir getirebilir. Geçmiş hatalardan kaçınmak için zaten çok şey kaybettiniz ve yaşam deneyimi kazandınız. Sizin için en başarılı günler: Salı ve Çarşamba günleridir, herhangi bir belgeyi imzalayabilir, işbirliği konusunda anlaşabilirsiniz. İnsanlarda hakkında iyi bir bilginiz var, ilk etapta her zaman sezginize güvenirsiniz.
2.Leylağı Seçtiniz
Kendinizi organize etmeniz, her şeyi düşünmeniz ve bir fırsatı birbiri ardına kaçırmanız zor. Çarşamba günü önemli görevleri çözmeye odaklanın, işte hazır olmanız gerekir, aksi takdirde sorunlarla uğraşabilirsiniz. Perşembe günü, konut konusunu düşünmek için bir fırsat arayın, çok uzun zamandır beklediğiniz bir teklif alabilirsiniz. Ama uyanık olmalısınız, sadece aldatıldığınız bir dönem geldi. Sağlığınıza dikkat edin, aşırı yük size zarar verecektir. Hafta sonu fiziksel aktiviteyi ertelemek sizin için daha iyi olacaktır.
3.Leylağı Seçtiniz
İşleriniz hala duruyor ve üzgünsünüz. Hangi inisiyatifi kullanırsanız kullanın, orada bitmez. Ve bu kesinlikle sizin hatanız değil! Örneğin, unutulmuş bir hobiyi hatırlamak için bir süreliğine size gerçekten zevk veren bir şeye geçmeniz yeterlidir. Perşembe ve Cuma spor için harika zamanlardır. Sevdikleriniz için çok duygusal ve şefkat dolusunuz. Hafta sonunu birlikte geçirin, onlara destek olun ve özen gösterin.