Bir Resim Seçin Ve Evrenden Bir Mesaj Alın

Kendinize En Yakın Hissettiğiniz Bir Resmi Seçin

Bir Resim Seçin

Bir Resim Seçin Ve Evrenden Bir Mesaj Alın
1.Resmi Seçtiniz
Tüm çözümler sizin tarafınızdan seçilmelidir. Kendinize cevaplar aramak için kendinize zaman ve yer verin.Bu noktada, çok fazla dış etkiyle kuşatılmış olabilirsiniz ve bu da kalbinizi dinlemenizi önleyebilir.Belki de şu an tek ihtiyacınız olan sessiz, huzurlu bir oda, düşüncelerinizi ve hayallerinizi kaydetmek için bir kalem ve kağıt. Kalbimizin iç ipuçlarını duyabildiğimiz sessiz alanlara ihtiyacımız var ve her birimiz için bu özel bir şey anlamına gelebilir. Önemli olan, iç sesinizi dinlemek için kendinize zaman ve yer vermektir.
2.Resmi Seçtiniz
Hayatına yeni bir şekilde bakabilirsin. Bilinmeyen veya değişiklikten korkmayın. Korku, bağlılıklarımızı kaybetmekten korktuğumuz zaman ortaya çıkar. Sahip olduğumuz her şey olmadan buna geldiğimizi sık sık unutuyoruz.Vücudumuz da bizim hediyemizdir. Ona bağlı olmak ve onunla özdeşleşmek doğaldır. Ancak, asla başa çıkamayacağımız sorunların verilmediğini hatırlamakta fayda var.Fiziksel veya duygusal güvenliğinizde güvensiz hissediyorsanız, etrafınızdaki koruyucu bir enerji kabarcığını hayal edin. Ek olarak, size zarar verebilecek kişilerin görünmez olduğunu hayal edebilirsiniz.
3.Resmi Seçtiniz
Bu, başa dönmek için bir mesajdır. Ya sıfırdan başladığınızı hissediyorsunuz ya da yakın zamanda yaşanan başarısızlıklar nedeniyle baştan başlamanız gerekiyor.Herhangi bir yeni yolculuk sonuçta büyümeniz için iyi bir şey olarak hizmet eder ve sizi inandığımız en yüksek otoriteye yaklaştırır. Yolculuğa heyecan, sevgi ve güven ruhu ile başlayın.İlk adımınız, yeni bir şeye başlamanıza izin vermektir.
4.Resmi Seçtiniz
Bu, sahip olmadığımız şeye odaklanma doğal bir eğilimdir: para, boş zaman, dinlenme, az lüks, iyi yemek veya belki de daha iyi çalışma ve daha uygun yaşam koşulları.Dış kişisel değer ölçülerimiz (mülkler, işler, unvanlar, para) yeteneklerimizin, çabalarımızın ve niyetlerimizin gerçek değerini tam olarak yansıtmayabilir. Bizim için yetersiz görünen şey, başkalarına karşı abartılı görünebilir ve bunun tam tersi de olabilir.Bir şeyin eksik olduğunu hissediyorsanız ve şu anda bu hissin içinde kalmışsanız, enerjinizi ve dikkatinizi değiştirmeyi deneyin. Sahip olduğunuz her şey için minnettar olun. Kişisel özelliklerinizi, karakter özelliklerinize odaklanın!