Hayatınızı Değiştirecek Az Bilinen 7 Karma Yasası

Karma Sanskritçe bir kelimedir. Bu eylem demektir.

 

Yaptığınız her eylem için karşılığında da aldığınız bir tepki var. Bu, diğer insanlara kötü bir şey yaparsanız, eyleminizin size daha büyük bir biçimde geri dönmesini bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

Ne zaman bir şey yaparsak, bundan sonra bize geri dönecek bir güç olduğu söylenir. Yapacağımız diğer şeylere bağlı olarak güç değişebilir. Birçok insanın her zaman söylediği için gücün cezalandırılmadığı unutulmamalıdır. Güç, insanların yaptıkları işin daima sonuçları olacağını anlamalarını sağlamak içindir.

Karma’dan korkuyor musun? Karma hakkında birkaç ayrıntı çalışmak, onlara nasıl yetki verebileceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.

1. Hayat Yasası

Yaşamınızda tanıyamayacağınız veya kabul edemeyeceğiniz bir şey varsa, onunla bir şey yapmazsanız devam edecektir. Diğer insanlarda kötüyü görmeye odaklanırsanız ya da sadece diğer insanların eksikliklerini görürseniz, o zaman hayatınızda henüz daha yüksek bir varoluş seviyesine ulaşmamış olursunuz.

2. Büyüme Yasası

İnsanların hepsi olgunlaşmak için büyümelidir, ancak büyüme sadece bir yaş anlamına gelmez. İnsanların deneyimlerine dayanarak ve daha iyisi için değiştirerek büyümeleri gerekir. Büyümeye devam ettiğiniz sürece, yaşamda çok daha fazlasını başaracaksınız. Bir dönemde takılırsanız, değişene kadar öyle kalacaksınız.

Genellikle bir değişim, içinden başlarsa daha iyidir.

İçeriden değiştirmek için elinizden geleni yaparsanız, daha iyi bir insan olmayı bekleyebilirsiniz.

3. Sorumluluk Yasası

Hayatında bir şey yanlışsa, seninle ilgili bir sorun olduğu anlamına gelir. Hayatınız üzerinde tam kontrol sahibi olduğunuz hatırlanmalıdır. Etrafında olanların hayatında yaptıklarını yansıttığının hatırlanması gerekir.

4. Odak Yasası

Sadece bir kere yapmanız önemlidir. Birden fazla yapmaya çalışırsanız, konsantre olamayacaksınız. Manevi değerleriniz hakkında düşünmeniz de önemlidir. Bunu yapmazsanız ve olumsuz şeyler hakkında düşünmeye yatkınsanız, karşılaştığınız şeyin olumlu tarafını görmezsiniz.

5.Hukuk Yasası ( Burada ve Şimdi de)

İlerleyemeyen birçok insan var çünkü rutin olarak yaşamayı öğrendiler. Daha önce işe yarayanların hala işe yarayabileceğini düşünebilirsiniz, ancak bu hiç değildir. Geçmişi bırakıp ilerlemek için öğrenmeniz gerekir, ancak geleceğiniz hakkında fazla düşünmeyin. Sadece şu anda olanlara dikkat edin.

6.Büyük Hukuk Yasası

Bu yasa ne yaptığınızı ve neye yatırım yaptığınızı nasıl elde ettiğinizi söylüyor. İyi bir şey yaparsanız, evrenin sizi iyilik için ödüllendirmesini bekleyebilirsiniz. Kötü bir şey yaparsanız, karşılığında aldığınız şey budur. Çeşitli olumlu şeyler yaşamak istiyorsanız, o zaman iyi bir insan olun.

7.Sabır ve Ödül Yasası

Ulaşmak istediklerimiz biraz zaman alabilir. Bu nedenle kaliteden önce yıllar süren eğitimlerden geçmeniz gerekir. Bu nedenle, ödülünüzü hayata geçirmek için çok çalışmanız gerekir.