Hangi Dağı Keşfederdin? Seçimin Gerçek Ruh Gücünü Ortaya Çıkarıyor

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_4cd0bcba-d3b5-43f8-9d65-556550c2e0c1-1.jpg

Bu dağ manzaralarına bakmak için bir dakikanızı ayırın ve keşfe çıkmak istediğinizi hayal edin. Dağın yamacında gezintiye çıkın, kayaların ya da otların arasında tırmanın ve manzarayı kucaklayın.

 1. Hangisi seni çağırıyor? Cevap gerçek ruh gücünüzü açığa çıkarabilir.

  AŞAĞIDAN SEÇMİŞ OLDUĞUN DAĞIN HARFİNİ SEÇ !

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D

Hangi Dağı Keşfederdin? Seçimin Gerçek Ruh Gücünü Ortaya Çıkarıyor

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  A: Tatlı Büyüme

  Büyüme, genişleme ve tüm ihtişamı için can atıyorsun. Belki de ruhun biraz yorgun ve sıradan. Hayatın sunabileceği çok şey var, bunu kalbinizde biliyorsunuz. Bu olasılıklarla verimli, ancak belki de bu bolluğa en iyi nasıl girebileceğinizi anlamakta zorluk çekiyordunuz.

  Özgür olmak istiyorsunuz.

  Aradığın bütün özgürlük senin içinde. Bu tatlı dağın tepesinde oturduğunuzu hayal edin. Yalnızsın, sadece iç sesinle.

  Dikkat dağıtıcı şeyleri bir kenara bırakın ve kendinizi hayal edin. Hangi verimli düşünceler kafana filtre uygular? Belki de kalbin yarışa çıkar. Bir şeyler yapmak, bir yerlere gitmek, biriyle bağlantı kurmak için

  Ya da belki de, zaten bir arzunun farkındasındır ve kendinden şüphe duyuyorsundur. Tipik olarak, burada inanılmaz şeyler yapmayı başaran insanlardan alıntı yapardım, koşullara rağmen. Ama bunun işe yaramayacağını biliyorum. İstediğini yapabileceğini biliyorsun, ama aklın buna inanmanı engelliyor.

  Bu dağın tepesinde otururken, blok asansörünü hissedebiliyor musunuz? Bu sadece SİZ ve doğa. Burada kim ve ne olmak istersen olabilirsin. Stres yok, başkası hakkında endişelenme. Dünya uzaklarda.

  Bu hissi, özgürlüğü hatırla. Aradığın bütün özgürlük senin içinde.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  B: Büyülü Toprak

  La La Land'e hoşgeldiniz

  Tek boynuzlu atların vahşi koştuğu ve herkesin istediği her şeyi gösterme yeteneğine sahip olduğu efsanevi bir dağ aralığında yürümeyi seçtiniz.

  Biri sana "gerçek" diyecek mi?’

  Sen kim olduğunu sanıyorsun? Diyorlar. Gerçekten yapabileceğine inanıyor musun ?

  Bunu size tekboynuzlu atın ağzından vereyim. Elbette, "gerçek olmak" için gereken zamanlar vardır.

  Ama umutsuz bir hayat ya da sihirli bir serpinti, gerçekten de üzücüdür. Ruhunuz bu gizemli mavi dağda yürümeye can atıyor. Bazen hayat pound, dolar ya da Euro cinsinden ölçülemez. Bazen ruhumuzun dolaşmasına izin vermemiz gerekir, ilham almak için – çünkü o zaman sihirli bir hayat yaşamak için gerçekten şansımız var.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  C: yüksek ve alçak

  Sadece birkaçınız bu küçük dağ menzilini keşfetmeyi seçecek. Sadece kayalıklar, derin uçurumlar ve karanlık gölgeler sadece cesur kişiler içindir.

  Çok cesursun. Bir aslanın kalbine sahipsin. Belki de bunu hatırlatman gerekir.

  Yaşadığınız zorluklar ne olursa olsun, siz - herkesten daha fazla - bu deneyimleri anlamlı bir şeye dönüştürmenin bir yolunu keşfedebilirsiniz. Belki de kendi kendini büyüme ya da başkalarına yardım ederek.

  Hayatınız, daha büyük bir amaç için keşfetmeniz için yüksek güçler tarafından tasarlandı. Ailenizde veya büyük toplulukta özel bir rol.

  Fark ederseniz, güneş dağın tepesinde gözüküyor. Yeni bir şafak yaklaşıyor, kim olduğunuzu ve neden bu kadar özel olduğunuzu daha iyi anlıyorsunuz.

  Zaman almış olabilir, ama bazı şeyler aceleye getirilemez.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  D: Sakin Sular

  Barış ve huzur dağlarını seçtiniz.

  Belki de bu sizin ruhunuzdan "yavaşla", kendinize daha fazla zaman ayırmaya yönelik bilinçdışı bir savunmadır. Dua etmek, meditasyon yapmak ve ruh dünyasıyla iletişim kurmak.

  Ya da bunu zaten yapıyorsun? Eğer öyleyse, çabalarınızın işe yaradığına dair bir işarettir, bağlantı gelişiyor ve derinleşiyor. Bu zaman alabilir. Bu resimde gördüğünüz gibi, aceleye gerek yok. Oldukça zamansız – zaman dışında, zaman ile ilgili değil.

  Gözünüzün dağlara bakmasına izin verin, resmin ortasındaki noktayı görebiliyor musunuz? "Köşeyi dönünce" daha çok güzellik öneriyorlar.

  Dualarınız veya meditasyonunuzla gittikçe daha derine indiğinizde, sizi bekleyen hediyenin daha da muhteşem olması. Sabırlı olun, zamanın burada bir anlamı olmadığını unutmayın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın