Seçtiğiniz Düş Kapanı Hayatınızla İlgili İpuçları Verecek

Seçtiğiniz Düş Kapanı Yaşamınızla İlğili Çok Şey Söyleyebilir…

Bir Düş Kapanı Seçin

Bir Düş Kapanı Seçin !

Seçtiğiniz Düş Kapanı Hayatınızla İlgili İpuçları Verecek
1.Düş Kapanını Seçtiniz
Abartmayı sevenlerden birisiniz. Ani refleks ve sinirlenme eğiliminde olursunuz, bu nedenle küçük olaylar sizde bir duygu fırtınasına neden olur. Her şeyi kendinize saklamayın, ama aynı zamanda sakinleşmeyi ve bazı şeylere felsefi olarak bakmayı öğrenin.Bu paha biçilmez beceriyi kazanırsanız, yakın gelecekte, uzun zamandır beklediğin çok parlak ve neşeli bir şeyler olacak.
2.Düş Kapanını Seçtiniz
Hazır olun - büyük değişiklikler geliyor! Bir anlamda hayatınız sıfırdan başlayacak. Tüm enerjinizi ve gücünüzü toplayın. Çok fazla değişiklik yapma şansınız var. Bunun için yerine getirilmesi gereken tek şart eski kötü alışkanlıkları ve kalıpları terk etmek!
3.Düş Kapanını Seçtiniz
Aşk seni bekliyor. Ya da çok sıcak ve kişisel bir şey. Kalbin bir kereden fazla yandı, acı verdi, yalnız ve soğuktu, ama çok yakında bunların hepsi bitecek. Beklentileriniz kısa bir süre sonra gerçekleşecek. Mutluluk yakında. Bu arada, bu yolda, yakın çevrenizden gülüşünüzü ve sevginizi esirgemeyin.Verdikleriniz kesinlikle size geri dönecektir. Bu hayatta bir şeyi veya birini beklediğinizi bilmek çok önemlidir.