Neden İstediklerinizi Elde Edemiyorsunuz? Bu Kartlar Size Cevap Verecek

Her birimizin kendi hayalleri ve küçük hedefleri var. Fakat ne yazık ki, her şey bizim istediğimiz şekilde gerçekleşmiyor.

Bir şey bizi durduruyormuş gibi, ancak tam olarak belirlenmesi neredeyse imkansız olan bir şey. Anlamaya yardımcı olabilecek bir ipucu almak ister misiniz? Bu kartlardan birini seçerek ipucunuzu alabilirsiniz.

Ne istediğini düşünün, planlarınızı düşünün ve seçiminizi yapın.

Bir Kart Seçin

Neden İstediklerinizi Elde Edemiyorsunuz? Bu Kartlar Size Cevap Verecek
1.Kartı Seçtiniz
Bu kart etrafınızda birçok kıskanç insan olduğunu ve sizi her yönden rahatsız etmeye çalıştığını söylüyor. Öyle görünüyor ki hayatınız sıradan. Ama birçoğu senin yerinde olmak istiyor.Tavsiye: planlarınızı sessizce uygulayın ve ve planlarınızın işe yaraması için kimseyle paylaşmayın.
2.Kartı Seçtiniz
Bu kart, kendinizi hafife aldığınızı gösterir. Çok fazla yeteneğiniz var, ama nedense bir adım atmaktan korkuyorsunuz. Birçok kişi fikirlerinizi kullanır ve isteyerek sorumluluklarınızı alır.Tavsiye: Kimseyi dinlemeyin ve hata yapmaktan korkmayın. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek her şeye sahipsiniz.
3.Kartı Seçtiniz
Bu kart sizi rahatlatmak için acele ediyor. Sadece yanlış zamanda ve yanlış yerdesiniz. Şimdi istenen uygulamanın uygulanması için doğru zaman değil. Sadece biraz beklemelisiniz şansınız tek başına ortaya çıkacak. Tavsiye: Boş zamanınızı yararlı bir şeye ayırın. Bu sizin için yeni bakış açıları açacaktır.
4.Kartı Seçtiniz
Bu kart sizi yorgunluğun eşiğinde olduğunuz konusunda uyarıyor. Arzunuzu yerine getirmek için yeterli güce sahip değilsiniz. Rasyonel düşünemezsiniz ve bu nedenle başarısız olursunuz.Tavsiye: Mola vermeye ve dinlenmeye çalışın. Aşırı durumlarda, zamanınızı, eğlencenizi ve hobilerinizi adamak için mümkün olduğunca yeni şeyler deneyin. Çalışmayı titizlikle yapın ve enerjinizi çok fazla harcamayın.