GÖZ RENGİNE GÖRE KARAKTERİNİ ANALİZ EDİYORUZ

goz_rengine_gore_karakter_analizi_h2061_f3ee9-1.jpg

Haydi Başlayalım!!!

 1. Senin göz rengin bunlardan hangisine benziyor?

  1. Bal Rengi
  2. Çelik Mavisi
  3. Ela
  4. Gri
  5. Kahverengi
  6. Mavi
  7. Orman Yeşili
  8. Siyah
  9. Yeşil

GÖZ RENGİNE GÖRE KARAKTERİNİ ANALİZ EDİYORUZ

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Arkadaş canlısı!

  Bu göz rengine sahip insanların oldukça sevimli olduğunu söylemeliyiz. Çünkü o kadar arkadaş canlısı ve sıcak kanlı insanlardır ki sevilmemeleri mümkün değildir. Tüm bu sevimli oluşunun yanında da baya ağır başlı insanlardır. Üslupları oldukça saygıdeğerdir. İnsanlara olan bu saygısı ve kibarlığı sayesinde çok sevilir. 

  Ağır başlılığını her zaman korurlar. Dış görünüş bakımından oldukça soğuk gözükseler de insanlarla sohbet etmeye başladığında hiçte öyle bir insan olmadığını anlayabilirler. Ve sevdiği insana gereğinden fazla sahip çıkar. Çok fazla konuşmaz, az ve öz konuşur. 

  Duygularını genelde kendi içinde yaşar. İlişkilerinde sadakata çok fazla önem verir. Çünkü kendisi öyledir ve karşısındaki insandan da bunu bekler. Fazla detaycıdır ve olayları en ince ayrıntısına kadar didikler. Çalışkan insanlardır ve bir şeylerle oyalanmayı severler. Boş kalmak onlara göre değildir. Her zaman uğraşacak bir şeyleri olmalıdır. Yoksa kendilerini gerçekten kötü hissederler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Sempatik

  Bu göz rengine sahip insanlar gerçekten çok şanslılar. Çok nadir bulunan bir göz rengidir. Oldukça dikkat çekicidir. Çoğu zaman insanların iltifatlarına maruz kalırlar. Çok mütevazi insanlar oldukları için bu durumdan çok fazla hoşlanmazlar. Çok utangaç ve çekingen olan bu insanlar hep suskundurlar. Girişimci yapıları yok denecek kadar azdır hatta. Ama çok duygusal insanlardır. 

  Hatta o kadar duygusaldırlar ki karar alırken duygularına göre hareket ederler. Her zaman duyguları daha baskındır. Bu durumdan çok hoşnut değillerdir ama içlerinden geldiği gibi hareket etmeyi isterler. Böyle yaşamanın insanı daha mutlu edeceğine inanırlar. 

  Görünüş olarak çok sempatiklerdir. Çünkü güler yüzlülerdir. İnsanlara sevgiyle yaklaşırlar. Aşk hayatında da oldukça başarılılardır. Çünkü duygulardan anlayan insanlar oldukları için karşısındaki insanı nasıl mutlu edeceğini bilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Farklı

  Ela gözlü insanlar her zaman için farklı bir karakere sahiptir. Gözlerinin aldığı renk sürekli olarak değişmektedir. Adeta bir renk cümbüşü halinde ışığa göre yeşilden kahverengiye doğru sürekli bir değişim içerisindedir. Bu göz rengine sahip insanlar tam özgürlükçü bir ruha sahiptir. Hiçbir zaman tek bir kalıba bağlı olarak yaşayamaz. Sürekli hayatında değişim ister. Eğlenmeyi çok sever. 

  Daima birden fazla arkadaş ortamına sahiptir. Çünkü sosyal yaşantısı bakımından oldukça aktif bir insandır. Sürekli farklı şeyler öğrenmek, kendini keşfetmek ister. Genel olarak hayatını rastgele yaşar. Öyle plan ve programı olmaz. 

  Duygusal olarak çok dengeli olduğunu söyleyemeyiz. Sürekli değişim içerisinde olduğundan tam olarak ne hissettiğini bilmez. Bu karmaşa onun içsel dünyasını oldukça zorlar. Genelde işin içerisinden çıkamaz. Hayatı sorgulaması kendini keşfetmeye çalışması aslında bundandır. Felsefeyi severler. Öğrendiklerini insanlara anlatmayı da severler. Bu yüzden konuşacak çok şeyleri vardır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Lider

  Kahverengi gözlere sahip insanların doğuştan gelen liderlik özellikleri vardır. Koyu göz rengine sahip insanlar genelde insanlar üzerinde daha fazla etkin olurlar. Onlar doğuştan gelen bu özelliği sayesinde hem iş hem de özel hayatlarında inanılmaz başarıları yakalayabilirler. Bir konuda çok fazla odaklanabilir ve başarıya ulaşabilir. Genelde spor aktivitelerinde oldukça iyidir. 

  Çünkü sabırlı ve kararlı bir karaktere sahiptir. Aslında bu özellikleri onun bize mükemmeliyetçi bir yapıya sahip olduğunu da gösterir. Her şeyin en iyisine ve güzeline sahip olmak isterler. Bunun içinde elinden geleni ardına koymazlar. Oldukça disiplinli bir yapıları vardır. Bunu her şekilde korumasını bilir. . 

  Aslında oldukça da duygusal bir yapıya sahiptirler. Bunu dışarıya çok yansıtmazlar. Kendi içlerinde yaşarlar genelde. Çünkü insanların onun hakkında düşüncelerine oldukça önem verirler. Ve fazlasıyla takıntılı olabilirler. O yüzden hayatını her anlamda dengeli yaşamayı severler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Modern

  Mavi göz rengine sahip olduğun için çok şanslısın! Çünkü mavi gözlü insanlar istediği karaktere bürünebilir. İster iyi ister kötü. Bunu kendisi belirler. Genelde egolu insanlar olarak görülürler. Yeniliğe her zaman açıktırlar. İnsanları etkileme gücü oldukça fazladır. 

  O yüzden tercih ettiği karaktere göre de ne şekilde davranacağını çok iyi bilir. Çünkü insanları olduğu gibi etkisi altına alma gibi özel güce sahiptir diyebiliriz. Modern yaşamayı seven insanlardır. Genelde mutlu olmayı amaçlar ve hayatını ona göre düzene sokarlar. Okumayı, müziği çok seveler. Tüm bunlarla birlikte sanata olan düşkünlüğünü zaten anlayabiliyoruz. 

  Sanat ruhlu insanlardır. Duyguya önem verirler. Keşfetmeyi, öğrenmeyi çok seveler. Ve hep güler yüzlülerdir. Özgür bir ruha sahiptir. Baskı altında olmaktan, birinin onu yönetmeye çalışmasından hiçbir şekilde hoşlanmazlar. İlişkilerinde her zaman mesafeyi korurlar. Belli çizgileri vardır. O yüzden o istemediği sürece kimse sınırlarını aşamaz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Detaycı

  Bu göz rengine sahip insanlar oldukça dikkat çekicidir. Çünkü hem çok farklı bir dış görünüşe hem de farklı bir karaktere sahiptir. Dikkat çekmeyi çok seven tiplerdir. Bulunduğu ortamda tüm dikkatler onda olmalıdır. Yoksa buna üzülebilirler. Sevilmeyi ve sevmeyi isterler her zaman. Çok fazla merhametli insanlardır. 

  Bu özelliği yüzünden çok fazla kırılabiliyorlar. Çünkü insanlara gereğinden fazla değer veriyorlar. Soğuk ve egolu görünüşünün altında çok tatlı bir insan yatar. Farklılığı, yaratıcılığı çok severler. Bu yüzden de her zaman ince işlerin insanıdır. Çok küçük bir detay bile tüm her şeyi değiştirir. Aşk hayatında oldukça başarılıdırlar. 

  Çünkü sevmek sevilmek onların işidir. Bunu çok güzel hissettirirler ve güven verirler. İş hayatında da kıvrak zekası ile tüm olayları istediği gibi çözer ve yönetirler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  Canlı Ve Tutlu

  Çok canlı ve tutku dolu insanlardır. Bir iş yapacakları zaman yüzde yüz kendilerini vermeleri gerekir. Aksi takdirde başarısız olabilirler. Bir işi severek isteyerek ruhunu katarak yapmak en önem verdiği şeylerdendir. Çok hırslılar ve rekabetçi insanlardır. Hırsları uğruna her şeyi yapabilen bir özelliğe sahiptirler. 

  Tek gayeleri başarılı olmaktır. Dış görünüş bakımından da biraz ketum dururlar. Öyle kolay kolay kimseyle sohbet etmezler. Ve karşısındaki insana da kolay güvenmezler. Bu nedenle de içini açan tipler değillerdir. Aşk hayatında çok başarılı değillerdir.

   Çünkü çok fazla güven sorunu yaşıyorlardır. Bu da ilişkilerine oldukça fazla bir yansır. Ama tüm bunların yanında fazlasıyla sadık insanlardır. Karşısındaki insana değer verir. Duygularını içten içe yaşar. Özünde iyi insanlardır ve güvenilirdir. Sorumluluklarını yerine getirirler. Tartışmacı bir özelliğe sahiptirler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  Özgüvenli

  Yeşil göz rengine sahip insanların oldukça çekici olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Bu çekici özelliği onu oldukça seksi yapıyor da diyebiliriz. İnsanların kesinlikle dikkat etmesi gereken bir karakter özelliğine sahiptirler. Çünkü liderlik ruhuna sahip olmasalar bile insanları kolay bir şekilde etkisi altına alabiliyor. 

  Hem çok gizemli hem de çok özgüvenli kişilik özelliklerine sahiptirler. Tüm bunların yanında oldukça da yaratıcıdırlar. Basitlikten ve sadelikten hiçbir şekilde hoşlanmazlar. Hep yeni ve yaratıcı fikirler onlardan çıkar. İş hayatından da çözüm odaklı olduklarından dolayı krizi çok çabuk çözebilirler. Sakin ve düşünceli insanlardır. 

  Düşünmeden asla konuşmazlar. Her şeyin mantıklı açıklamasını bilmek isterler. Aklına yatmayan bir şey hakkında konuşmazlar. İlişkilerinde de her zaman nasıl davranacağını bilen kişilerdir. Sözlerini kırmadan, incitmeden kurarlar. Bu yüzden de çok sevilirler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 9. Test sonucu

  Gizemli

  Bu göz rengine sahip insanlar  tam bir iyilik meleğidir! İnsanlara yardım etmekten onları güldürmekten başka istekleri yoktur. İçlerinde büyük bir iyillik barındırırlar. Merhamet sahibi insanlardır. Ve aynı zamanda adalet konusunda oldukça hassaslardır. Adaletsizliğe tahammülleri yoktur. Bu yüzden herkese eşit davranmaya çalışır. Gri göz rengine sahip insanlar çok ender görülür ve aslında mavinin bir tonudur. 

  Bu yüzden onlarda aslında istediği karaktere bürünebilirler. Ama gri göz rengine sahip insanalar her zaman iyiliği tercih ederler. Ona göre davranırlar. Tüm bunların yanında gizemli de bir yapısı vardır. Tam olarak anlayamazsın ve çözemezsin. Onu önemli yapan özelliği de budur. İnsanlara kendini açmaz, insanlar kendini ona açar. Bu yüzden çok sevilen ve değer verilen insanlardır. 

  İlişkilerinde de çok duygusal bir yapıya sahiptir. Ama bunu hiçbir zaman karşı tarafa yansıtmaz. Baskın olmayı sever ve ona göre çizer yolunu. Karakteri açısından oldukça zor bir yapıya sahip olan gri göz rengine sahip insanlar her ne olursa olsun çok şanslılardır!

  Sonuçlarınızı Paylaşın