Bir Tarot Kartı Seçin ve Kendiniz Hakkında Önemli Bir Şey Keşfedin

Bugün sizleri kendiniz hakkındaki önemli şeyleri öğrenmeye davet ediyoruz. Bu yakın geleceğin veya kişisel tavsiyenin bir tahmini olabilir. İhtiyacınız olan tek şey, istediğiniz bir kartı seçmektir, ardından sonucunuzu okuyun! Asıl mesele, seçim yaparken zaman ayırmak, kartların her birini hissetmek ve birini seçmek.

Bir Kart Seçin

Bir Tarot Kartı Seçin ve Kendiniz Hakkında Önemli Bir Şey Keşfedin
1.Kartı Seçtiniz
Bu kartın anlamı: yeteneklerinizi başkalarına yardım etmek için kullanın.Bu hafta, sevdiklerinizden bazıları yardıma ihtiyaç duyacak. Bu, en derin bilgeliğinizi ve becerilerinizi kullanmanız için harika bir fırsat. Sadece sevdiklerinize değil, aynı zamanda durumu yeni bir bakışla değerlendirebileceksiniz. Kalbinizle yaptıklarınız gerçekten takdire şayan.
2.Kartı Seçtiniz
Bu kartın anlamı: bilgelik aramak ve etrafımızdaki kişilerin isteklerini takip etmek.Sizin için bu hafta bir seçim olacak. Kararınız doğru olmayacak ve kesinlikle kalbinizde çizikler bırakacak.Ailenizden ve eski dostlarınızdan tavsiye istemeye çekinmeyin. Kalbinizi dinler ve onlara güvenirseniz doğru seçimler yapacaksınız.
3.Kartı Seçtiniz
Bu kartın anlamı: Yakın bir arkadaş size yardımcı olacaktır.Sadece dürüst bir insan olmanın saygısını ve sevgisini hak ediyorsunuz. Bu hafta biraz yardıma ihtiyacınız olabilir. Ve arkadaşlarınıza karşı çok kibar olduğunuz için, birisi sana yardım eli verecektir. Onları reddetmeyin - yakın zamanda ona teşekkür etme fırsatına sahip olacaksınız.
4.Kartı Seçtiniz
Bu kartın anlamı: yeni ilişkiler gelişecek.Bu hafta size yeni harika ilişkiler getirecek. Sizi manevi seviyede anlayan birini bulacaksınız. Son zamanlarda biraz yalnız hissediyor olabilirsiniz. Bu kişi size asla yalnız olmadığınızı hatırlatacaktır. Bu birlik ruhunuz için şifa ve tonik bir güç olacaktır.