Bir Sembol Seç Ve Hangi Ruh Sözleşmesiyle Çalıştığını Öğren

Sana en çok hitap eden sembolü seçerek hangi ruh sözleşmesiyle çalıştığını öğrenebilirsin.

Bir ruh sözleşmesi, enkarne olmadan önce belirli bir amaç için bir araya gelen iki ruh arasındaki bir anlaşmadır. Her birimizin hayatımızda tanıştığımız ruhlarla birçok farklı sözleşmesi vardır.

Şu anda hangi ruh sözleşmesi temasını yaşadığını öğrenmek için, seni kendine en çok çeken bir sembolü seç.

Bir Sembol Seç

Bir Sembol Seç Ve Hangi Ruh Sözleşmesiyle Çalıştığını Öğren
1.Sembolü Seçtin
Sürekli ilerlemeye çalıştığını ve banka hesabında fazladan para kaldığında sürpriz bir giderin ortaya çıktığını fark ettin mi? Zamanla, ilerleyip ilerlemeyeceğini merak etmeye başlıyorsun. Buradaki anahtar, yeterince sahip olamama korkunun, kendini bu umut verici sınırlamalardan kurtarmasına izin vermemektir. Soru şu: Bu deneyimler, bolluk içinde olmaman gerektiği için mi oluyor yoksa bir şeyin önüne geçtiğine dair güçlü inançların mı var? Ruhunun sözleşmesi, farkındalık eksikliğiyle çalışmaktır. Büyük olasılıkla, zor zamanların olduğu ve hayatta kalmak için sadece gerekli olanın olduğu bir ortamda büyüdün. Kendine yeni bir söz ver, düşünce süreçlerini yeniden yapılandırmak için mümkün olan her şeyi yapacağına, zihnini daha fazlasına sahip olduğunda onu kaybedeceğine dair düşünceleri yansıtmamak için eğiteceğine dair yeni bir söz ver. Maddi olarak yavaş ilerleyebilirsin ama söylediklerinin ve düşündüklerinin farkına varman için çok uğraşman gerekecek.
2.Sembolü Seçtin
İlgi odağı olduğunda rahatsız oluyor musun? Kendini başkalarının ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyarken mi buluyorsun? Kimliğin başkalarının onayına sıkı sıkıya bağlı olduğu için bunları bilinçsizce yapıyor olman mümkün olabilir mi? Ruhunun sözleşmesi ve görevi, bir birey olarak kim olduğunu keşfetmek ve hediyelerini dünya ile beslemek ve paylaşmaktır. Evet, başkalarını desteklemek güzel ve önemlidir; Bununla birlikte, çoğu zaman başkalarının ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyarsın. Bunu bazen onlar yardım istemeden başkaları için yapıyorsun ve ilk etapta senden yardım istemedikleri için hayal kırıklığına uğradın. Kimliğin, başkalarının senin hakkında nasıl hissettiğine bağlıdır. Bir bakıma kendini hayal kırıklığına da hazırlıyorsun ve cömert doğandan yararlanabilecek insanları kendine çekiyorsun. Bugünden başlayarak, seni her günden en iyi şekilde yararlanmaya teşvik eden ve kişisel gücünü tamamen kucaklayan sağlıklı mantralar veya olumlamalar kullanmaya başla. Ardından, tutkularına ve beceri kümelerine bir göz at. Bu tutkulara ve ilgi alanlarına zaman ayırarak onları kucaklamak için adımlar at.
3.Sembolü Seçtin
İlişkilerde ve durumlarda gereğinden fazla mı kalıyorsun? Bazen kendini hem kişisel hem de profesyonel sağlıksız ve karşılıklı bağımlı ilişkiler içinde buluyor musun? Ruh sözleşmenin terkedilmeyle savaşman ve yalnız kalmaktan korkman olması oldukça olasıdır. Ruhun bunu çözmene yardımcı olacak önerisi, kendi içine bakmak ve kaynağa olan bağlantın üzerinde çalışmaktır. İçine gidersen, bardağını doldurmak için ihtiyacın olan her şeye sahip olduğunu ve ölçülemeyecek kadar bilge muhteşem bir ruhun parçası olan güçlü bir birey olduğunu keşfedeceksin. Terk edilme korkusunun nerede başladığını bulmak da yardımcı olabilir. Bırakma korkunun ne zaman başladığını zaten biliyor olabilirsin. Şimdi o yarayı iyileştirmenin, en yüksek ve en iyi iyiliğin için olmadığını bildiğin durumlardan güvenle ve dürüstlükle uzaklaşmayı öğrenmenin tam zamanı.

Share your Results: