Koruyucu Melek Kartınızı Seçin Ve Kişisel Mesajınızı Alın

Kişisel Mesajınızı Almak İçin Melek Kartlarından Birini Seçin

Bir Melek Kartı Seçin

Koruyucu Melek Kartınızı Seçin Ve Kişisel Mesajınızı Alın
1.Melek Kartını Seçtiniz
Seni koruyan bir Başmelek. Korkma, çünkü sadece korkularınla ​​yüzleşmek için değil, hayatında ortaya çıkan her türlü engelle yüzleşmek için gerekli sevgi ve cesaretin var. Bir tür adaletsizlik yaşıyorsan, sakin ol, umutsuz olma, kırılma, bu durum sonunda senin lehine çözülecektir.
2.Melek Kartını Seçtiniz
O, bilgeliğin, aydınlanmanın Başlangıcıdır ve onu zihin ve anlayışla doldurmak için hayatınıza gelir.Geçmiş geçmişte kalsın, ama öğrenilen dersleri de unutmayın. Seni inciten her şeyi geride bırak, kendini affet böylece ruhunun nasıl sakinleştiğini ve hayatının nasıl düzeldiğini göreceksin.
3.Melek Kartını Seçtiniz
Seçiminiz Uyum ve barışın Başmeleğidir. Hayatınıza gelen bazı cevaplar var, ama inancınızı yitirmeyin, her gün sevinç ve kararlılıkla hareket edin. Bu sizi daha iyi hale getirecek. Refah ve huzur çok yakında hayatınıza girecek.
4.Melek Kartını Seçtiniz
İyileşmenin Baş Meleğini seçtiniz, artık ruhunla barış. Koruyucu Meleğin kalbini ve iç dünyanı etkileyen tüm zararlı düşünce ve duygulardan iyileşmeni sağlamak için hayatına giriyor.İnsanların seni fırtınalarına sürüklemelerine izin verme, onları dünyadaki sığınağına davet et. Hayatının olumlu ve yapıcı düşüncelerle dolmasına izin ver.En iyisini ve en güzelini hak ediyorsun. Barış, sevgi, mutluluk ve refahın yakında hayatına nasıl girdiğini göreceksin!
5.Melek Kartını Seçtiniz
Evrendeki en güçlü güç olan aşkı seçtin. Seçiminiz tüm yaşam savaşlarında kazanmanız için size güçlü bir karakter ve ruh kazandıracak!Sevginin yaşamında var olması için, tüm sevgi biçimlerinin en büyüğünü güçlendirmen gerekir: Her şeyden önce kendini sevmelisin.
6.Melek Kartını Seçtiniz
Seçiminizin size verdiği mesaj şöyle diyor: 'Umutsuzluğa düşmeyin, ileriye doğru hareket edin, bugün hayal kırıklığı gibi görünen şeyler, kısa sürede en büyük zaferiniz olacak.'Herhangi bir sorun yaşarsanız, ara verin ve sakin bir zihinle en iyi kararları vermeye çalışın.Her günü kararlılıkla, inançla ve neşeyle yaşayın, çünkü bugün ekeceğin her şey yarın senin hasatın olacak.
7.Melek Kartını Seçtiniz
Seçiminiz neşe ve merhametin sembolüdür. Bugün size, hayatınızı doldurmak istediğiniz değerleri ve duyguları seçebilecek tek kişi olduğunuzu hatırlatmak için gelir; bu nedenle, hayatta sahip olduğunuz tüm iyi şeyleri kabul edin ve olumsuzlukları, olumlu bir şekilde tersine çevirmeyi kabul edin. Böylece sağlık, barış, mutluluk ve bolluk sizi ve sevdiğiniz kişilere ulaşacaktır.