Bir Tarot Kartı Seçin Ve Gelecekte Neler Yapmanız Gerektiğini Öğrenin

Yakın zamanda önemli bir etkinliğiniz veya karar verici bir toplantınız var mı? Öyleyse neden seçiminizin siz ne söylediğine bakarak karşı önlem almıyorsunuz?

Sezginizi aktive ederek ve bilinçaltınıza dönerek, çok değerli ve yararlı bilgiler elde edebilirsiniz. Bu durumda, herhangi bir yeteneğiniz olması gerekmez. Sadece öngörülen kuralları takip edin.

Tarot kartları ile psikolojik bir testten geçmek için:

• Odaklanın ve kendinize şu soruyu sorun: “Yakın zamanda ne yapmalıyım”? • Sunulan tarot kartlarına bakın. • Sezginizi etkinleştirin ve sunulan kartlardan birini seçin.

Bir Tarot Kartı Seçin

Bir Tarot Kartı Seçin Ve Gelecekte Neler Yapmanız Gerektiğini Öğrenin
1.Kartı Seçtiniz
Bu kartı seçtiyseniz, yakın gelecekte düşündüğünüz her şeyin sorunsuzca çalışacağı anlamına gelir. Asıl mesele amaçlanan yolu kapatmamak ve gevşememek. Belki birileri sizi önlemeye çalışacaktır, ancak saldırıya dayanırsanız, her şey sizin için işe yarayacaktır.
2.Kartı Seçtiniz
Seçtiğiniz tarot kartı yakın gelecekte size çok sayıda sürpriz olacağını söyler. Aynı zamanda bu süprizler çok hoş olacaklar. Kimseye karşı kaba olmayın kendinize odaklanın süprizler ve güzel olaylar çok yakında.
3.Kartı Seçtiniz
Yakın zamanda yapılması gereken, büyük bir satın alma veya önemli bir adım atmaktır. Harika şeyler yapabilirsiniz! Liderlik konumuna yükselmek sizin için kolay olacaktır ve siz de yeni zorluklara hazır olacaksınız.
4.Kartı Seçtiniz
Tarot kartı geleceğin size ilğinç bir tanışma getirdiğini söylüyor. Eğer şimdi bir ilişkide değilseniz, bu tanıdık kader olabilir. Etrafınızdaki insanlara daha dikkatli bakın.