Bu Yılın 11/11 Portalı’ndan Yararlanmanın 6 Yolu

11/11 portalı ya da enerjik kayma neredeyse burada ve bu insanlar kendilerini yerinde hissetmeye başlıyor. Eğer enerjiye duyarlıysanız, tüm bunların bir sonucu olarak epey bir süredir sarsıntı yaşadınız.

Bu portal açılışı / enerjiyi değiştiren gök olayları herkese pek benzemese de, çoğundan daha derin bir düzeyde etkilenenler çok fazla kazanacaktır. Bu süre güçlü olacak ve her birimize yenilenmiş bir yaratıcılık duygusu sunacak. Kafası karışabilecek herkes için bu değişim / açılış 11 Kasım’da gerçekleşir ve 11 sayısının gücünü elinde tutar ve ikiye katlar.

Bununla kendimizi daha fazla ifade edebilecek ve varlığımızın en doğru kısımlarını bulmaya çalışacağız. Elbette, herkes için ideal olmayabilir, ancak bu büyümeyeceğimiz anlamına gelmez. Bir değişime hazırsanız, bu portal gerçekten bir şeyleri düzene sokmak üzere. Daha önce enerjilerinizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, belki de aşağıda bahsedeceğimiz şeyler üzerinde çalışmanız hayatınızı yoluna koymanıza yardımcı olacaktır.

Bu Yılın 11/11 Portalı’ndan Yararlanmanın 6 Yolu:

1. Sezginizi Dinleyin.

Sezginiz, sizin için neyin en iyisini ve bu süre zarfında nereye taşınmanız gerektiğini bilir. Elbette, hayatta istediğiniz herşey her zaman olmayabilir, ancak hareketler ve zorluklar açısından her zaman ihtiyacınız olan şeydir. Sezginizin bu süre içinde gerçekten ön plana çıkmasına izin verin, kalbinizi ve içgüdülerinizi gerçekten dinlemek için açmaya istekli olun.

2. Hayatınızdaki İnsanlar İçin Orada Olun.

Etrafınızdaki insanlara kendinizi kapatmayın. Sizi en çok önemseyen insanlar için orada olun. Hayatınızın bir parçası olmak isteyen insanlar, gerçekten mücadele ederken yanınızda olacaklar ve ne kadar çabuk anlarsanız, onlara yardım etmek için o kadar çabuk çalışmaya başlayabilirsiniz.

3. Geçmişinizi ve Eski Benliğinizi Bırakın.

Geçmişte sıkışıp kaldığınızda ve bir zamanlar kim olduğunuza takıntılıysanız, doğru şekilde ilerleyemezsiniz. Geleceği kucaklayın ve geçmişi bırakın. Bu açılış size yolunuzda sıkışıp kalmayacağınız pek çok fırsat sunacaktır.

4.Olumlamalar Yapmayı Unutmayın

Nereye gittiğinizi ve kim olduğunuzu kendinize hatırlatın. Gerçeğinizi veya etrafınızdaki dünyayı görmeye çalışın. Olumlamaları kullanmak hayatınızı yoluna koymanızda size yardımcı olacaktır.

5. Olumsuz Olmayı Bırakın, Pozitifliği Kucaklayın

Bir süredir kendinizi mutsuz hissediyorsanız, şimdi bu açılış ve kayma, genel olarak çok fazla pozitifliğe yol açacaktır. Bu enerjilerin sizi geçmesine izin vermeyin. Onları sonuna kadar kucaklayın.

6. Hayalleriniz Hakkında Daha Fazla Konuşun.

Hayallerinizi, yaşamınız için önemli olan kişilerle tartışın. Olmak istediğiniz yere ulaşmak için hamle yapmaya başlayın. Eğer bu dünyada aktif değilseniz, bu enerjileri ihtiyaç duyduğunuz şekilde kullanamazsınız.