İlham Veren Melek Mesajını Okumak İçin Bir Göksel Sembol Seçin

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_ee709973-bcf9-4f8d-990f-90b675109406-2.jpg

Meleklerimiz her zaman etrafımızdadır, bize rehberlik eder ve bize kutsal bir koruma sağlar. Bazen onların varlığından tam olarak haberdar değiliz.

 1. Aşağıda, her biri melek alemi için belirli bir amaç ile kullanılan dört göksel sembol vardır. Onlara dikkatlice bakın ve en çok ilginizi çeken birini seçin.

  1. ÇAN
  2. TAÇ
  3. ARP
  4. KILIÇ

İlham Veren Melek Mesajını Okumak İçin Bir Göksel Sembol Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Çanı Seçtiniz

  Çanı seçmek için ilham aldın. Bir melek sembolü olarak, bir 'uyanış' yaşamanız demektir.

  Çan sesi durgun enerjiyi temizler ve yeni fırsatların, yeni insanların, yeni ilgi alanlarının, yeni fikirlerin ve iyi sağlığın gelişini hızlandırır. Kişisel bir bahar temizliği gibi! Vücudunuz, zihniniz ve ruhunuz yeniden enerjileniyor.

  Eğer bir çan görüyorsanız ya da meditasyonda size görünürse, meleğiniz hayatınızın bir kısmını baharın içinde bırakmanızı ve temizlemenizi ister. Bunu yaptıktan sonra melek iletişiminin kapıları güzelce açılacaktır. Bloklar kaldırıldı.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Taç Seçtiniz

  Tacı almak için ilham aldın. Meleğiniz kafanıza tebrik işareti olarak bir taç koyuyor.

  Belki de meydan okumalarına rağmen nimetlerini saymak için yeterince akıllıca davrandın. Melekler bunu yaptığınız zaman sevinirler, çünkü daha spiritüel olduğunuz anlamına gelir (hepimiz için nihai amaç).

  Sadece bu yaklaşımı aldığınızda hayat açılır ve gerçekten harika olur. Taç başınızın tepesine, taç çakranın yuvasına yerleştirilmesi tesadüf değildir. Bu çakra noktası (enerji merkezi), tümüyle spiritüel bağlantılarla ilgilidir.

  Bir taç hayal ederseniz veya meditasyonda görürseniz, çok memnun olun! Bu muhteşem manevi gelişim yolunda olduğunuz anlamına gelir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Arp Seçtiniz

  Arpı seçmek için ilham aldın. Arp müzikle özel bir frekansta yankılanır ve sakinleştirici, iyileştirici bir etkiye sahiptir. Meleğiniz bir barış, kabul ve mutluluk döneminin yaklaştığını söylüyor.

  Biraz üzgün hissediyorsanız ya da hayatta hayal kırıklığına uğramışsanız, meleğiniz rahatlayıp, zamanın tadını çıkartmanızı söylüyor. Yüzünüzde güneşi hissedin, hayatta olmanın keyfini çıkarın. Yapmanız gereken başka bir şey yok ama size gelen huzuru kucaklayın

  Her şey iyi olacak, aradığınız aydınlanma gerçekleşecek...

  Arp rüyasını hayal ediyorsanız ya da meditasyonda size görünürse, meleğiniz size her şeyin zamanlamayla ilgili olduğunu hatırlatır. Cennetsel bir düzen olduğuna ve kendinizi teslim etmeniz gerektiğine güvenin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Kılıç Seçtiniz

  Kılıcı almak için ilham aldın. Bu savaşçı  başmelek Michael'ın sembolüdür. Bu sembolü seçtiğiniz için, bu Başmelek'e yardım ve koruma için bilinçli (veya bilinçsizce) çağrı yaptığınız anlamına gelir. Melekler ile temas etme yeteneğinizden şüphe duymuş olsanız bile, sizi duyduğunu bilin.

  Kişisel negatiflikleri (sağlıksız alışkanlıklar, korku, olumsuzluk ve kendinden şüphe) ele geçirmenize yardım etmek için burada.

  Eğer sadece bir insana (ya da hayvana) kibar davranma yeteneğine sahipseniz, o zaman meleksel ilgiye layıksınız demektir. Dünyadaki meleklerdeki ana iş, dalgalanma etkisi olarak bilinen şeyin tanıtımını yapmaktır. Gösterdiğin bir nezaketle yarattığın her küçük dalga, sonunda bir dalga oluşana kadar başka bir dalgalanmayı tetikler. Dünya ve insanlık tarihinde kritik bir zamanda ve hayatta kalmak için dalgalanmalar gerekir

  Yani şimdi melekler için ne kadar önemli olduğunuzu görebilirsiniz!  Sonuçlarınızı Paylaşın