Psikolojik Test: Bu 4 Bebekten Hangisinin Kız Olduğunu Tahmin Ediniz?

hangisi-kiz-777x400-1.jpg

Bir bebeğin cinsiyetini sadece yüzüne bakarak tahmin etmek oldukça zor bir şey olabilir. Bilim adamları, yetişkinlerin ve hatta neonatologların ve çocuk doktorlarının bile sadece %60’ının doğru cevabı verdiğini öne sürüyor. Peki siz daha iyisini yapabileceğinizi düşünüyor musunuz?

Bizlerde sizin için bu eğlenceli psikolojik testi yapıp, bunu gerçekten yapıp yapamayacağınızı ve kişiliğiniz hakkında yeni şeyler öğrenebileceğinizi görmenizi isteriz.

 1. Bu Bebeklerden Hangisi Kız?

Psikolojik Test: Bu 4 Bebekten Hangisinin Kız Olduğunu Tahmin Ediniz?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Tombul Yanaklar

  Eğer 1 numaralı bebeği seçtiyseniz, ilkelerine inanan ve mevcut kurallara uygun davranma eğiliminde olan makul bir kişi olarak nitelendirilebilirsiniz. 

  Siz ilk önce olayı analiz eder ve ondan sonra kararınızı verirsiniz. Sorunlara karşı tek doğru çözümü bulmak için her zaman elinizden gelenin en iyisini yaparsınız ve aynı zamanda başkalarının hislerini incitmemeye çalışırsınız. 

  Çatışmalardan kaçınmayı tercih ediyorsunuz ve zamanınızı ve çabalarınızı hak etmiyor olsalar bile, bazen diğer insanların düşüncelerini oldukça önemsiyorsunuz. Her zaman tarafsız olmaya çalışıyorsunuz. Bir karar vermeniz gerektiğinde bilgeliğinize güvenin.

  Başkaları için fazla kaygılanmayı bıraktığınız zaman kendinizde ve hayatınızda neler olup bittiğine odaklanmanın tam zamanıdır. Mutluluğu daha fazla ertelemeyin, bugün mutlu olun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Sarılmalık Tavşancık

  Bu bebek sizce kız mı? Eğer cevabınız “Evet” ise, siz oldukça yaratıcı bir zekaya sahipsiniz demektir. Her zaman harika şeyler yaratmanıza yardımcı olacak yenilikçi fikirlerle dolusunuz. Aktif olmayı ve yeni zorluklarla mücadele etmeyi fazlasıyla seviyorsunuz. Yeni bir şey öğrenmek için hiçbir fırsatı kaçırmazsınız. 

  Değişikliklerden korkmuyorsunuz çünkü bunun her şeyin en iyisi için olduğuna inanıyorsunuz. Hayatınızın her gününü sanki hayatınız son günüymüş gibi yaşıyorsunuz, ama uzaktan sanki bir balonun içinde yaşıyormuşsunuz gibi görünüyor. Pek çok insan size yaklaşmak istiyor, ama onların yakınlaşmasına asla izin vermiyorsunuz.

  Bu hayatta yaşadığınız hayal kırıklıklarıyla nasıl başa çıkacağınızı öğrenin. Evet, her zaman bencil nedenlerle sizinle birlikte olmak isteyen insanlar var, ama sizi gerçekten daha iyi tanımak isteyen insanları görmezden gelmemelisiniz. Sadece onlara bir şans vermeye çalışın. Yakında o özel insana gerçekten ihtiyacın olup olmadığını anlayacaksınız.

  Ve tebrikler! Bu bebek aslında küçük bir hanımefendi!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Tatlı Pasta

  Bu bebeğin kız olduğunu düşünüyorsanız, büyük ihtimalle çok sosyal bir kişisiniz demektir. Sahip olduğunuz karizmanız herkesle birlikte olmanıza yardımcı olur, ancak gerçek hazineniz arkadaşlarınızla geçireceğiniz zamandır. 

  Maceraları ve bunların getirdiği adrenalin için deliriyorsunuz. Bazen fevri davranıyorsunuz, çünkü en büyük riskin risk almamak olduğuna inanıyorsunuz. Her ne kadar bu doğru olup, hayatımız risklerle dolu olsada, bir dahaki sefere sonuçları da riskini de düşünün.

  Etrafınızın pek çok harika insanla çevrili olduğunu ve bazılarının sizi sadece takdir etmediğini, tüm kalpleriyle sevdiğini de hatırlayın. Yani, bir dahaki sefere fevri kararlardan birini yaparsanız, bu durum sizi gerçekten önemseyen birine zarar verebilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Melek Yüzlü

  Eğer 4 numaralı bebeği seçtiyseniz, bu durum kişiliğiniz hakkında çok şey söyler. Büyük bir kalbe sahip olmanıza rağmen, aynı zamanda kocaman bir egonunuz var. 

  Her şey hakkında her zaman haklı olduğunuzu düşünüyorsunuz ve bir şeyler yapmak için ya sizin yolunuz var ya da yanlış olan yol var. 

  Güçlü olduğunuz ve çevrenizdeki yeni koşullara kolayca uyum sağlayabildiğiniz için, genellikle çevrenizde liderlik rolünü üstlenirsiniz. İyi olan şey, yaratıcı ve yenilikçi fikirlerle dolu olmanızdır. Bu nedenle, bir takım lideri olduğunuzda, başkalarının düşüncelerini dikkate almayı unutmayın. 

  Sizin düşünceleriniz her zaman en iyisi olmayabilir. İyi insanları hayatınızda tutmak istiyorsanız, iyi bir dinleyici olmayı öğrenmelisiniz. Etrafınızdaki insanlar da değerli hissetmek ve takdir edilmek isterler. Ayrıca, bir başkasının çabalarını kabul etme yeteneğiniz sizi çok daha iyi bir lider haline getirecektir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın