Çenenizin Şekli Kişiliğinizi Ortaya Çıkarıyor

Çenenizin karakterinizle ilgili bilgiler verdiğini biliyor muydunuz? Antik Çin’de yüz okuma çok kullanılmıştır. İşte çene yapınızın sizin hakkınızda söylediklerine dair bir ipucu …

Resimdekilerden Hangisi Sizin Çenenize En Çok Benziyor

Çenenizin Şekli Kişiliğinizi Ortaya Çıkarıyor
1.Kare Çene
Kare çeneli insanlar genellikle çok çekici kabul edilir (Brad Pitt veya Angelina Jolie'yi hatırlayın). Ancak, aynı zamanda son derece inatçı olabilirler. Kare bir çeneniz varsa, çok doğrucu bir insansınızdır ve ne düşündüğünüzü saklamaya çalışmazsınız. Kare çeneli bir kişi, istediği şeyi elde etme söz konusu olduğunda uzlaşmaya daha az eğilimlidir.
2.Kısa ve Dar Çeneler
Eğer böyle bir çeneniz varsa, diğer insanlardan daha hassas olabilirsiniz. Gerçek sözler acı verir, ama başkalarına ne düşündüğünüzü söylemekten korkmazsınız. Bu tür çene yapısına sahip olanlar sıcak, samimi ve hareketlidirler. Bazen dedikodu yapmak hoşuna gider.
3.Çıkıntılı çene
Çıkıntılı çeneleri olan insanlar çok fazla enerjiye sahiptir. Yeni durumlarda kendinden emin olma eğilimindedirler ve işlerinde güçlü olabilirler. Bu tür çeneleri olan insanlar, flört etmekten çok hoşlanırlar.
4. Yuvarlak Çene
Yuvarlak bir çeneniz varsa, mükemmel bir arkadaş olarak kabul edilirsiniz. Bunun nedeni, her zaman başkalarına destek sunmanızdır. Kibar ve aile odaklısınız. Çok çalışıyorsunuz ama nasıl iyi vakit geçireceğinizi de biliyorsunuz. Siz bir takım oyuncususunuz ve liderlik rolünden çok bir ekibin parçası olmayı seviyorsunuz.
5. Uzun Çene
Uzun çeneli insanlar sanatsal ve etkileyici olma eğilimindedir. Ayrıca sadık, özenli ve duyarlılardır. Onlara bir sorunla giderseniz, içtenlikle size yardım etmek isterler. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu çeneye sahip insanlar, nerede olursa olsun, kolayca arkadaş bulabilirler.