Farkında Olmadığınız Üstün Ruhsal Yeteneğiniz Olduğunu Gösteren 7 İşaret

20632370_10159071824915573_579408004_n-3.jpg

Ruhani bir yeteneğiniz olduğunda, farkına varamayabilirsiniz. Aslında, işaretler sizi biraz rahatsız edebilir. Bazı şeylere karşı biraz daha hassas olduğunuzu göreceksiniz.

Farklı hissetmenizi ve diğer insanları farklı şekilde etkileyebilirsiniz.

 1. 1 Ay Evreleri Ruh Halini Değiştirir


  Ruhsal yetenekli insanlar, ay fazındaki değişiklikleri hissedeceklerdir. Ay en güçlü olduğunda - tam ve yeni ay evreleri sırasında, daha da çok hissedeceksiniz. Eğer ruhsal olarak yetenekli iseniz, meşgul olmanız veya uyumada zorlanma hissedeceksiniz.

 2. 2 Büyücü Saatinde Uyumak Zor.


  3 ile 4 arası saat “cadılık saati " olarak bilinir.” Ruhsal olarak yetenekli insanlar için bu saatte uyumak en zorudur. Uyuyamadığın zaman meditasyon ya da dua etmeyi dene.

 3. 3 Hayvanlarla Güçlü Bir Bağ Kurma


  Hayvanlar, insanlardan farklı şeyler hissederler. Onların daha iyi bir insan hissi almasına izin veren kendi manevi armağanları vardır. Eğer ruhsal olarak yetenekli iseniz, hayvanlar auranızda bunu hissedecek ve size çekilecektir.

 4. 4 Etrafındakileri Etkileyebilirsin.


  Duygular, hemen belli olandan daha fazla güce sahiptir. Ruhsal armağanları olanlar genellikle duygularının çevrelerini değiştireceğini düşünür.

  Bu, kötü bir ruh halinin bahçenizi büyütmesini veya evcil hayvanlarınızı rahatsız etmesini zorlaştırdığı anlamına gelebilir.

 5. 5 Senin gibi garip insanlar


  Ruhsal ya da duygusal yardıma muhtaç olan garip insanlar, bilinçaltında, onlara yardım etmek için ihtiyaç duyulan manevi yetenekler ile çekilirler. Bu insanlar başkalarına tuhaf gelebilir, ama onlar mükemmel bir akıla sahiptirler. Sağlayabileceğiniz yardıma ihtiyaçları var.

 6. 6 Hava Durumu İle Uyum İçindesin.


  Hiç bir hava raporu ya da bulutlu bir gökyüzü olmadan yağmur yağacağını hissettin mi? Bu ruhsal yetenekli olduğunuz anlamına gelebilir. Doğa ile bağlantılı insanlar bu şeylerle ilgili ekstra bir duyguya sahiptir.

 7. 7 Başkalarıyla Uyum İçindesin.


  Üstün yetenekli insanlar, başkalarının duygularını alma eğilimindedir. Birisine kötü bir şey geldiğinde ya da birisinin kendini kötü hissettiğinde güçlü bir olumsuzluk duygusu alırlar. Sadece onlara bakarak anlayabilirler

  Bu özelliklerden birine veya birkaçına sahipseniz, ruhsal olarak üstün yetenekli olma şansınız vardır. Bu gerçeğe uyum sağlamayı ve sahip olduğunuz ekstra duyularla nasıl yaşayacağınızı öğrenebilirsiniz, ancak maneviyatınızı ustalıkla pratikte ve kabulle yönetebilirsiniz.