Bir Kart Seç Ve Önümüzdeki Hafta İçin Evrenden Tavsiyeni Ve Uyarını Al

Önümüzdeki hafta yatırımcılar ve patronlar ile etkileşim kurmak için doğru zaman. Ve genel olarak, birinin iyiliğini elde etmen gerekiyorsa, onu küçümseme.

Şimdi kartların bize neler söylediğini, önümüzdeki hafta için bizi ne hakkında uyardıklarını öğrenelim.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Önümüzdeki Hafta İçin Evrenden Tavsiyeni Ve Uyarını Al
1.Kartı Seçtin
Önemli şeyleri anlaman çok muhtemeldir: profesyonel meslek, acil görevler, arzu edilen ilişkiler ve gerçekten de arzulara karar vermek. Bu fırsatı kaçırma. Kendini keşfetmek için meditasyon veya herhangi bir teknikle meşgul ol. Genel olarak, bu hafta olumludur. Bu hafta ilham alabilir, kehanet rüyalar görebilir veya evrenden ipuçları alabilirsin. Ayrıca bu kart, dünyaya karşı tüm sorumluluğunu anlaman gerektiğini söylüyor. Tüm düşüncelerin sana on kat geri dönecektir. Dünyaya sevgi, iyilik ve uyum göndermen senin yararınadır.
2.Kartı Seçtin
Bu hafta boyunca sadece karşılıklı yardım, destek ve ortaklık yapmalısın. Battaniyeyi kendine çekme, sorumluluğu başkalarına atma. Bu bir denge ve karşılık haftasıdır. Daha fazla verirsen, daha fazla alırsın. Her türlü ortaklık ve işbirliği faydalıdır. Sevdiklerine yardım et, akrabalarını ziyaret et, aile tatilleri veya geziler düzenle. Çalışıyorsan, sorumlulukları devretmekten çekinme - yalnızca senden isteneni yap. Meslektaşlarından deneyim ve sorumluluk alma. Genel olarak, sevincini ve diğer hoş duygularını paylaş.
3.Kartı Seçtin
Sinirlerine ve çevrendekilere iyi bak. Önemsiz şeyler için canını sıkma bu, sadece enerjini alır ve seni giderek daha fazla rahatsız eder. Bu gergin günler, ne olursa olsun sakin kalmayı öğrenmen içindir. İstediğin herşey, ihtiyacın olan yerde ve zamanda olacak. Başkalarının kışkırtmalarına veya keskin açıklamalarına kanma. Hatta söz vermek veya normalden daha fazla sorumluluk almak için doğru zaman değil.
4.Kartı Seçtin
Değerli bir hedef belirlemek ve yetkin bir strateji oluşturmak için en uygun zaman. Parla, tutuştur, ışığını ver, gülümse, sev, başkalarına destek ol. Senin sayende, dünya daha nazik ve daha parlak hale geliyor. İlham ver ve ilham al, güçlü yönlerine ve hedeflerine inan. Istediğini elde etmek için içindeki ateşi yak. Hafta boyunca dinlenme zamanı değil - sadece harekete geç, daha fazlası ve daha iyisi için çaba göster.

Share your Results: