Bugün Bir Melek Size Sihirli Bir Dilek Mektubu Getirdi.

Hayatta bazı mucizeler vardır ve bu tür küçük sihirli dönüşümlerde bulunurlar…

Hayatımızda biraz sihir sadece hayati önem taşımaktadır. Kaç yaşında olursanız olun, kalbiniz hala mucizelere inanıyor.

Kötü bir ruh halindeysiniz resimdeki mektuplardan birinin içeriği sizi neşelendirir ve belki de yeni başarılara ilham verir.

Bir Mektup Seçin

Bugün Bir Melek Size Sihirli Bir Dilek Mektubu Getirdi.
1.Mektubu Seçtiniz
Güllü zarfı seçtiniz. Bu mektup tüm yaratıcı ve romantik doğa tarafından gönderilir. Bu mektup hayatınızda yakında yeni ve parlak renkli bir döneminin başlayacağını söylüyor. Koruyucu Meleğiniz dikkatli olmanızı öneriyor. Yakında şans yanınızda olacak ve hayatınızı değiştirecek kararlar alacaksınız.
2.Mektubu Seçtiniz
Kalpli zarfı seçtiniz. Hayatınızda çok yakın bir zamanda romantizm ve tutku parlayacak. Aşk sizi takip edecek.Duygularınız yükselecek. Kelimenin tam anlamıyla aşk sarhoşu olacaksınız. Bu sevilen birinden yada yeni tanışacağınız birinden bir süpriz olabilir.
3.Mektubu Seçtiniz
Yeşil fiyonklu zarfı seçtiniz. Hayatınızda inişler ve çıkışlar olmuş. Ama artık rahatlamanın zamanı geldi. Yakında uzun bir süre için sizi pozitif şarj edecek hoş olaylarla karşılaşacaksınız. Hayatınızda beyaz bir şerit başlayacak. İleriye doğru devam edin
4.Mektubu Seçtiniz
Eski bir zarfı seçtiniz. Bu bilgelik mektubudur. Sorunlarınızı çözüp işlerinizi bitirmeniz mümkün olacak. İki hafta sonra dinlenmek için harika bir fırsatınız olacaktır. Ayrıca çabanız ve verdiğiniz emekler için ödüllendireleceksiniz. Keyfini çıkarın, bunu fazlasıyla hakkettiniz!
5.Mektubu Seçtiniz
Kırmızı zarfı seçtiniz. Zarftaki madeni para size maddi bir fayda vaat ediyor. Mali refah ve iyi şans ile ilgili yeni bir dönem başlayacak.Yakın zamanda yeni sözleşmeler, satın almalar ve işlerler ilgili girişimleriniz olacak. Bunları akıllıca kullanırsanız. Mali durumunuz 3 katına kadar artacaktır.