Seçtiğin Saat Sana Geçmiş Yaşamını Anlatacak! Karmayı Nasıl Düzelteceğini Biliyor Musun?


Her ruh belli bir ders almak ve hatalarını düzeltmek için yeniden doğar. Hayatını iyileştirmek istiyorsan, karmanı düzeltmenin zamanı geldi! Tek yapman gereken saatli üç resimden birini tereddüt etmeden seçmen. Seçim yaparken yalnızca sezgine güvenmen gerektiğini unutma. Böylece kesin sonuca ulaşabilirsin!

Bir Saat Seç

Seçtiğin Saat Sana Geçmiş Yaşamını Anlatacak! Karmayı Nasıl Düzelteceğini Biliyor Musun?
1.Saati Seçtin
Geçmiş bir yaşamda çok fazla boş vaatte bulundun. Hatta diğer insanlara ciddi yeminlerle bağlı olabilirsin. Bunu yaparak, bu önemli anlaşmaları ihlal ettin. Bu nedenle şunları yaşayabilirsin: • Fon eksikliği. • Yiyecek sorunları: iştahı kontrol edememe. • Karşı cinsle normal ilişkilerin olmaması. Bunun nedeni, geçmiş yaşamında değerler ve inançlar sistemini ihlal etmiş olmandır. Bazen çok pervasız davranıyorsun ve diğer insanları hiç dinlemiyorsun. Durum nasıl düzeltilir? Sözünün eri olmalısın! Bir şeye söz verdiysen, onu yerine getirdiğinden emin ol.
2.Saati Seçtin
Geçmiş yaşamdan çok güçlü bir bağlantın var ve bunlar aşk ilişkileri veya karşılıksız duygular. Bilinçaltında birini unutamazsın! Şimdi hayatını şu şekillerde etkiler: • İnsanlara yaklaşmaktan korkuyorsun. • İnsanlara hiç güvenmiyorsun. • Sürekli olarak var olmayan bir ideal arıyorsun. Bu yalnız kalmana neden olabilir! Ek olarak, her gün benlik saygın düşer. Durumu düzeltmek sana yardımcı olacaktır. Artık var olmayan birini aramayı bırak. Başkalarının duygularıyla oynama, o zaman idealini bulacaksın.
3.Saati Seçtin
Geçmiş bir yaşamda, bir şifacıydın. Sen bir şifacı veya doktordun. İnsanların hayatından sen sorumluydun. Büyük bilgiye sahiptin. Bu yüzden: • İnsanların sana sürekli problemlerle geldiğini görüyorsun. • Her zaman herkese bir şeyler borçlu olduğunu hissediyorsun. • Sürekli bir suçluluk duygusu musallat oluyor. Bir şeye kapılmış gibisin. Sık sık kabuslardan muzdaripsin. Doktorlardan bile korkabilirsin. Bütün bunlar geçmiş hayatından uzanıyor. Durumu şu şekilde düzeltebilirsin: İnsanlara “hayır” demeyi öğrenmen gerekiyor. Hayatının bir kısmını ruhsal gelişime ada

Seçtiğin Saat Sana Geçmiş Yaşamını Anlatacak! Karmayı Nasıl Düzelteceğini Biliyor Musun?

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı