Seçtiğin Sembol Sana Karakterin Ve Yaşam Hedeflerin Hakkında Bilgi Verecektir

Kendini dışarıdan ne kadar adil değerlendirebilirsin? Bazıları benlik saygısı nedeniyle önyargılı, bazıları ise benmerkezci olabilir. Belirli niteliklere sahip olduğumuzu yeterince söyleyemeyiz. Gerçekle yüzleşmek istiyorsan, resimdeki sembollerden birini seç.

Teste geçmeden önce birkaç kurala uymalısın:

• Rahatlamaya çalış ve her şeyi aklından çıkar.
• Net görüntünü bir aynanın karşısındaymış gibi hayal et.
• Gösterilen sembollere bak.
• En sevdiğin birini seç.

Sezginin sana söylediği sembolü seçmen çok önemlidir. Görsel tercihe değil, kalbinin sana söylediğine göre hareket et.

Bir Sembol Seç

Seçtiğin Sembol Sana Karakterin Ve Yaşam Hedeflerin Hakkında Bilgi Verecektir
1. Güneşi Seçtin
Bu sembol çoğunlukla herhangi bir durum üzerinde güç ve kontrol arayanlar tarafından seçilir. Hayatındaki her şeyi seviyorsun ve bu bir gerçek. Bazen etrafında çok fazla rahatlık olduğunu hissedersin ve değişmek istersin. Hayatında yeni bir şey denemek sana zarar vermez.
2. Cep Saatini Seçtin
Bu sembol 'Geri çevrilemezliği' simgelemektedir. Bu özel sembolü seçtiysen, büyük olasılıkla bir şeye çok takıntılısın! Geçmişten bir olay. Çok sakin bir yapıya sahipsin ancak baskı altındaysan saldırganlık gösterebilirsin. Belki de yaşlılıktan çok korkuyorsun.
3. Ayı Seçtin
Duygularını ve arzularını sürekli olarak saklıyorsun. Her şeyi bastırmaya çalışıyorsun ama bu da geceleri huzurla uyuyamamana neden oluyor. Sadece kendi içinde uyumu bulman gerekiyor. O zaman hayatındaki her şey yolunda gidecek! Çünkü inançlarına çok sadıksın.
4. Veziri Seçtin
Sürekli cevaplara ihtiyacın var. Bir açıklama bulamazsan depresyona girebilirsin. Bu yüzden senin için çok önemli. Sürekli bir şeyler öğrenmek ve yeni bilgiler almak istiyorsun. Sen çok sosyal bir insansın.
5. At Nalını Seçtin
Bir kişiyi yalnızca olumsuz duygulardan ve nazardan koruyabilen gerçek bir tılsımdır. İyi şans getirebilir! Bir at nalı seçtiysen, inanılmaz derecede şanslı bir insansın. Ayrıca doğal bir çekiciliğin var ve insanları kendine çekiyorsun. Bu kaliteyi bencil amaçlar için kullanmaya değmez.