Bir Çiçek Seç Ve Başkalarını Senin Hakkında Rahatsız Eden Şeyin Ne Olduğunu Öğren

Bir insanı rahatsız ettiğimizi nasıl anlarız? Burada başkalarını kışkırtmayı önermiyoruz.

Hepimiz hayatın bir noktasında birinin sinirlerini bozmaktan suçluyuz. Can sıkıcı olmak istemiyoruz, ama yine de oluyor. Eminim başkalarını üzdüğümüz zamanlar olmuştur. Tabi ki amacımız bu değildi, ancak bundan suçlu olduğumuzun farkındayız.

Arkadaşların senden kaçınmaya başlarsa, bu testi yap ve başkalarını senin hakkında bu kadar rahatsız eden şeyin ne olduğunu öğren.

Bir Çiçek Seç

Bir Çiçek Seç Ve Başkalarını Senin Hakkında Rahatsız Eden Şeyin Ne Olduğunu Öğren
1.Çiçeği Seçtin
Seçimin, hayattaki asıl amacının kendin üzerinde çalışmak ve her gün gelişmek olduğu anlamına gelir. Çok çalışıyorsun çünkü yüksek hedeflerin var. Kendini geliştirme yolundasın ve her gün mümkün olduğunca gelişmek istiyorsun. Kendinle yalnız başına çok zaman geçiriyorsun. Aynı zamanda, seni kibar ve yardımsever bir insan olarak tanıyan birçok arkadaşın ve tanıdıkların var. Çevrendeki insanların dünyasını aydınlatan güneş gibisin. Başkalarını rahatsız eden şey: Kimsenin sana yaklaşmasına izin vermemendir.
2.Çiçeği Seçtin
Seçimin, mümkün olduğunca bağımsız olmak ve rol model değil de kendi kurallarına göre hareket etmek, birinden izin almak istemediğin anlamına gelir. Güçlü olmak istiyorsun, insanlar bağımsızlığını takdir ediyor ve hatta seni taklit ediyor. İnsanlardan tek istediğin kendine karşı olabildiğince dürüst olmandır. Sadece iltifatlara ve küçümsemelere dayanamıyorsun. Başkalarını rahatsız eden şey: günlük hayatın gerçeklerinden soyutlanma.
3.Çiçeği Seçtin
Seçimin, sırf bu dünyayı yaşamak için daha iyi bir yer haline getirmek istediğin için çok sıkı ve azimli çalıştığın anlamına gelir. Kendin de dahil olmak üzere yalnızca çok çalışmanın dünyamızı harika bir yer yapacağına inanıyorsun. Yaptığın şeyi yapmaya devam et, inançlarının peşinden git. Ne yaparsan yap, elinden gelenin en iyisini yap, kasıtlı olarak ve kendiliğinden kararlar verme. Başkalarını rahatsız eden şey: Uygunsuz ve bazen aşırı fedakarlık.
4.Çiçeği Seçtin
Kesinlikle sorumlusun, ancak aynı zamanda zevkin için nasıl yaşayacağını ve yorucu işlere ara vermeyi de biliyorsun. Kendine zaman ayırmazsan fiziksel olarak hayatta kalamazsın. Sadece kendini değil çevrendeki insanları da önemsiyorsun ve öyle bir auran var ki insanlar otomatik olarak sana güveniyor. Her zaman doğru kelimeleri bulursun ve başkalarının seni dinlemekle ilgilenmesi için düşüncelerini nasıl ileteceğini bilirsin. İnsanlar senin şefkatli olduğunu anlarlar ki bu bir noktaya kadar doğrudur. Başkalarını rahatsız eden şey: Başkalarının ne düşündüğünü umursamıyorsun, her şeyden önce kendi fikrin var. Ama bu bazı durumlarda kötü bir özellik değil.
5.Çiçeği Seçtin
Seçimin, yaşam sevincini soluduğun anlamına gelir. Akıllı ve enerjiksin. Etrafındaki insanları nasıl mutlu edeceğini biliyorsun. Aktif olmaktan, yeni şeyler yapmaktan ve hayatını değiştirmekten keyif alıyorsun. Hiç kimse ve hiçbir şey seni durduramaz. Ne olursa olsun, her şeyi olduğu gibi kabul eder ve her şeyde olumluyu ararsın. Başkalarını rahatsız eden şey: Bazen diğer insanları başarıları için kıskanabilirsin, ancak bu duygu hemen hemen herkes için ortaktır ve bununla nasıl başa çıkacağını bilirsin.
6.Çiçeği Seçtin
Harika bir hayal gücü olan yaratıcı bir insansın. Biri özgürlüğünü kısıtlamaya çalıştığında dayanamazsın. Meraklı bir araştırmacısın, yeni ufuklara çekiliyorsun, günlük görev ve sorumlulukların yükü altındasın. Sezgilerin sana harika şeyler yapmak için doğduğunu söylüyor. Dünyaya açıklığın, diğer insanları dinlemene ve onlara yargılamadan yanıt vermene izin verir, ancak bu, kendi sonuçlarını nasıl çıkaracağını bilmediğin anlamına gelmez. Başkalarını Rahatsız Eden Şeyler: Özgürlük sevgin ve gelişmiş hayal gücün bazen tamamen yanıltıcı fikirler üretir.

Share your Results: