Resimde Gördüğün İlk Şey Sezginin Ne Olduğunu Öğrenmene Yardımcı Olacaktır


Sezgi, bariz bir müzakere olmaksızın bilinçte ortaya çıkan bir bilgi biçimidir. Bu sihir değil, daha çok, geçmiş deneyimleri ve birikmiş bilgiyi hızla inceleyen bilinçaltı tarafından önsezilerin üretildiği bir yetidir.

Hayatındaki herhangi bir kararın sezginin sonucu olduğunu hiç düşündün mü?

Bu test aracılığıyla hayatında ne tür bir sezgi olduğunu keşfet.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün

Resimde Gördüğün İlk Şey Sezginin Ne Olduğunu Öğrenmene Yardımcı Olacaktır
Limon Dilimini Gördün
Eşsiz bir sezgiye sahipsin. Mantıksal olarak nasıl haklı çıkacağını bilmesen bile, sana her zaman ne yapacağını söyler. Sezgi, etrafındakiler sana karşı olumsuz olduklarında bile seni uyarır, eylemlerinin gizli nedenlerini ve başkalarının manipüle ettiği şeyleri belirlemene yardımcı olur. Her zaman tehlikede hisseden ilk kişi sensin, temkinli doğan güçlü sezginin sonucudur. Kararların genellikle dürtüsel ve tuhaftır, ancak her zaman doğru yönü gösteren sezgisel pusulana güvenirsin.
Kadehi Gördün
Analitik bir zihnin var, bu yüzden durumu kontrol etmek için her şeyi analiz etme eğilimindesin. Mantıklı düşünmeyi ve akıl yürütmeyi biliyorsun. Doğru sonuca veya en olası sonuca ulaşana kadar gerçekleri toplayabilir, analiz edebilir ve bu gerçekler zincirini oluşturabilirsin. Sezgin gelişmemiş olduğundan, bu durum hedefine ulaşma yolundaki tüm engelleri ve koşulları daha dikkatli değerlendirmeni sağlayacaktır.
Penguenleri Gördün
Analitik gücünü sezgilerinle dengeleyebilirsin. Gözlemci gözlerin, analitik zihnin, güçlü bir sezgiyle birleştiğinde en küçük detayları kaçırmana izin vermez. Etrafında olup biten her şeye, özellikle de birçok insanın fark etmediği bir şeye dikkat ediyorsun. Bu sayede çevrendeki birçok kişiden tavsiye isteyen sofistike, titiz bir insansın. Ayrıca, insanlara yardım etme yeteneğin de var ama başkalarının seni kötüye kullanmasına izin vermemeye dikkat etmelisin.
Su Gördün
Çoğu zaman, kaçınılmaz kararlar da dahil olmak üzere, hiç düşünmeden, sadece şans veya sezgi umarak kendiliğinden kararlar verirsin. Bu nedenle özellikle acil bir karar vermek zorunda kaldığında ani sürprizlerden kaçınmaya çalışırsın.

Share your Results:

Resimde Gördüğün İlk Şey Sezginin Ne Olduğunu Öğrenmene Yardımcı Olacaktır

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı