Bir Kristal Seç Ve Kendin Hakkında İlginç Şeyler Öğren

Seçtiğin kristal kendin hakkında çok şey öğrenmene yardımcı olacaktır.

Bir Kristal Seç

Bir Kristal Seç Ve Kendin Hakkında İlginç Şeyler Öğren
1.Turkuaz Taşını Seçtin
Açık sözlü, dürüst, cömert ve sevgi dolusun. Arkadaşlarına karşı çok dürüstsün. Ne olursa olsun gerçeği asla saklamazsın. Genellikle kendine güvenirsin. Cesur ve hayatın zorluklarından korkmayan bir insansın. Harika bir yaratıcılığın var. Sen gerçeği arayan birisin.
2.Kaplan Gözü Taşını Seçtin
Sen ilginç, samimi bir insansın. İyimserliğin ve hayal gücün var. Nadiren melankoliye düşer ve sıradan şeylerdeki mucizeyi görürsün. Hayattaki güzelliği nasıl bulacağını ve bundan zevk alacağını biliyorsun. İnsanları sıcaklığınla çekiyorsun, bu yüzden birçok arkadaşın var.
3.Malakit Taşını Seçtin
Sezgisel ve mistik bir kişisin. Bazen biraz içine kapanıksın ama gerektiğinde hoşgörülü ve şaşırtıcı derecede esnek olabilirsin. Kararlı, ancak bazen biraz duygusalsın. Doğayı ve hayvanları seviyorsun.
4.Jasper Taşını Seçtin
Sen güçlü, enerjik bir insansın. Sıfırdan başlayabilirsin. Her zaman maceraya ve meydan okumaya hazırsın. Yeni, orijinal, tutkulu olan her şeye yöneliyorsun. Hayattan nasıl zevk alacağını biliyorsunuz. İyi ruh halini çevrendeki insanlara sık sık bulaştırıyorsun.
5.Turmalin Taşını Seçtin
Kendinden emin, güçlü ve sarsılmaz bir insansın. Bir kayaya benzetilebilirsin - güçlü ve esnek. Düşünceler, duygular, eylemler ve hislerin bir dengesi ile karakterize edilirsin. Sık sık geri çekilirsin, nadiren duygularını gösterirsin. Ama hiçbir şekilde utangaç değilsin. Gerektiğinde dinleyebilir ve harika bir konuşmacı olabilirsin. Hırslısın. Bu yüzden hayatının rahat, dayanıklı ve güvenli olması şaşırtıcı değil.
6.Güneş Taşını Seçtin
Seni en iyi anlatan kelime mutluluktur. Senin için bugün hayat güzel ve şaşırtıcı, her anın kendi çekiciliği var. Her anın tadını, sesini, aromasını, rengini takdir edersin. Sen esprili ve anlayışlısın. Spot ışığında olmayı seviyorsun ve genellikle oradasın.

Share your Results: