YILDIZINIZI SEÇİN VE DİLEĞİNİZİN GERÇEKLEŞİP GERÇEKLEŞMEYECEĞİNİ ÖĞRENİN!

Ne zaman bir yıldızın kaydığını görsem, bir dilek tutuyorum. Antik çağlardan beri yıldızlar ve gökyüzü insanların ilgisini çekmiştir. İnsanlar her zaman yıldızın evrenin bir sembolü olduğunu düşündüler.

Ancak, tüm insanların bir inancı vardı: Kayan bir yıldız görürseniz, bir dilek tutun. Böylece dileğiniz kesinlikle gerçekleşecektir! Yıldızların her biri büyülüdür ve kendi anlamı vardır. Sizde resimdeki yıldızlardan birini seçin ve planınızın gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini öğrenin!

Bir Yıldız Seçin

YILDIZINIZI SEÇİN VE DİLEĞİNİZİN GERÇEKLEŞİP GERÇEKLEŞMEYECEĞİNİ ÖĞRENİN!
1.Yıldızı Seçtiniz
Ana silahınız inançtır. Gerçekten bir şey istiyorsaniz geri adım atmayacaksınız. Bu yüzden arzunuz hiç beklenmedik bir şekilde yakında gerçekleşecek.
2.Yıldızı Seçtiniz
Çok iyi biliyorsunuz ki bir şey elde etmek için biraz çaba göstermeniz gerekiyor. Çaba göstermekten vazgeçmeyin ve istediğinizi elde edin. Hayalleriniz çok yakında gerçekleşecek. Sadece biraz beklemeniz gerekiyor.
3.Yıldızı Seçtiniz
İyice düşünün, öyle karar verin. Şu anda buna ihtiyacınız olup olmadığını düşünün. Sonuçta, kader henüz onu size vermeye hazır değil. Ancak seçiminize güveniyorsanız, dileğinizin gerçekleşmesi için çok çalışmanız gerekecektir.
4.Yıldızı Seçtiniz
Bir arkadaşının her zaman yardım etmeye hazır olduğunu hatırlıyor musun? Eski arkadaşlıklara özellikle dikkat edin. Hayalinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacak eski arkadaşlarınızdan veya tanıdıklarınızdan biridir.
5.Yıldızı Seçtiniz
Şu andan itibaren, nezaketiniz sizi başarıya götürecek. Dileğiniz çok yakın gelecekte kesinlikle gerçekleşecek.
6.Yıldızı Seçtiniz
Yuvarlanan taş yosun tutmaz! Harekete geçme zamanı! Sonuçta, dedikleri gibi: 'Piyangoyu kazanmak istiyorsanız, önce bir piyango bileti almalısınız.' Korkmayın! Başaracaksınız!
7.Yıldızı Seçtiniz
Dileğinizi gerçeğe dönüştürmek için çaba göstermelisiniz. Kader, onun armağanlarına layık olup olmadığınızı test etmek istiyor. Ama biraz sabırlı olursanız, ne istediğinizi kesinlikle anlayacaksınız.