Resimde Gördüğün İlk Şey, Sorunları Nasıl Çözdüğünü Gösterecek

Bu test, problemlerinin çözümünün özelliklerini belirleyecektir. Zorluklarla karşılaştığında nasıl tepki veriyorsun? Strese giriyor musun, uyuşuyor musun yoksa analitik olarak akıl yürütmeye mi başlıyorsun? Şimdi resme dikkatlice bir göz at ve ilk önce ne gördüğünü söyle.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey, Sorunları Nasıl Çözdüğünü Gösterecek
Şehir Gördün
Resimde ilk önce şehri görmen, problem çözmede çevrendeki insanlara güvenmeye alışkın oduğunu gösterir. Bilinçaltında, kararlarının sorumluluğunu başkalarının omuzlarına kaydırmaya çalışıyorsun. Zor soruları çözerken strese girmemek için kendini çevrende duygusal destek veren benzer fikirlere sahip insanlarla çevreliyorsun. Bu insanların ne olursa olsun orada olacağını bilmek senin için önemli. Yalnız kalırsan - çok acı çekiyorsun, kendini »sarıyorsun", analitik düşünme fırsatını kaybediyorsun.
Gökyüzünde Bir Ay Gördün
Sorunlarını başkalarıyla tartışmayı ve onlardan yardım almayı tercih eden nadir insanlardan birisin. İnsanların sana hayranlık duyması ve gurur duyması senin için önemlidir, bu yüzden bilinçaltında başkalarının pahasına kendini savunuyorsun. Başarılarla övünmeyi seviyorsun. İnsanların seni kıskanması hoşuna gidiyor. Kendilerine karşı çok talep ediyorlar, ama başkalarına da karşı çıkıyorlar. Sorunların çözümünde genellikle analitik düşünme ihtiyacını unutmadan şansa güvenirsin.
Şemsiye Gördün
Bu resimde şemsiyeyi, herhangi bir problemi çözmede, her şeyden önce kendilerine güvenen insanlar görüyor. Sakin bir şekilde, «soğuk» bir kafayla, artıları ve eksileri tartmaya alışkınsın. Durumun kontrolünün tamamen sana ait olduğunu, sürece dahil olan kişilerin senin görüşüne ve kararlarına bağlı olduğunu anlaman senin için önemlidir. Sorunları hızlı ve etkili bir şekilde çözmeye alıştığın için yeterli benlik saygısına sahipsin. Bu aynı zamanda kararlılığın ve hırsın tarafından da teşvik edilmektedir.